Kas ir ātrais kredīts pie VIA SMS?

ātrais kredītsVIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā iespēju saņemt vienkārši un ērti noformējamus aizdevumus. Tās piedāvātais ātrais kredīts ir aizdevums, kas paredzēts dažādu steidzamu izdevumu segšanai, piemēram, negaidīta rēķina apmaksai, iepriekš neplānota pirkuma veikšanai, dažādu ikdienas izdevumu segšanai līdz nākamai algas dienai un citiem.

Ātrais kredīts pie VIA SMS:

  • vienkārši un ērti noformējams;
  • piemērots steidzamu izdevumu segšanai;
  • paredzēts dažādiem izdevumiem.

VIA SMS ātrais kredīts ir viens no visātrāk, ērtāk un vienkāršāk noformējamiem aizdevumiem. Lai saņemtu aizdevumu, Jums nevajadzēs kārtot neskaitāmas formalitātes, piemēram, ķīlu vai galvojumu. Visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai Jūs varat veikt ar mobilā tālruņa un interneta palīdzību tikai dažu minūšu laikā. Jums nevajadzēs doties uz banku, stāvēt rindā un kārtot neskaitāmas formalitātes. Aizņemties ir ātri un vienkārši!

Parasti kredīta noformēšana neaizņem vairāk par dažām minūtēm laika un naudu klienta konta ieskaita pēc 15 minūtēm vai ātrāk. Turklāt VIA SMS aizdevumus izsniedz arī ārpus banku norādītā darba laika – brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts ir pieejams ļoti īsā laikā praktiski jebkurā dienas laikā un ir lieliski piemērots dažādu steidzamu finanšu jautājumu risināšanai.

Tā kā VIA SMS piedāvā vairākus aizdevuma veidus, kredīts ir lieliski piemērots dažādu izdevumu segšanai – gan nelieliem ikdienas izdevumiem, gan lielāku mērķu sasniegšanai. Aizdevumu varat izmantot praktiski jebkuru izdevumu segšanai – jums nebūs par to jāatskaitās aizdevējam. Tā kā ātrais kredīts ir ātri un vienkārši noformējams, tas lieliski noderēs dažādu steidzamu un neplānotu izdevumu segšanai.

Mazākais no ātrajiem kredītiem, ko piedāvā VIA SMS, ir aizdevums līdz algai. Šīs kredīta apmērs ir līdz 300 latiem, un tas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Otrs kredīta veids ir naudas aizdevums. Tas ir viens no lielākajiem ātrajiem kredītiem Latvijā – aizdevuma maksimālā summa var būt līdz pat 1000 latiem. Kredīta atmaksas termiņš ir no trim mēnešiem līdz vienam gadam.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply