Izvēlies Open Credit ātro kredītu no 19 gadiem

Neskatoties uz to, ka Latvijā pilngadību sasniedz jau 18 gados, daudzas ātro aizdevumu kompānijas neizsniedz kredītus no 19 gadiem. Open Credit ir viens no retajiem uzņēmumiem, kur pieejami kredīti no 19 gadiem, ļaujot aizņemties arī jauniešiem, kas vēl nav sasnieguši 20 vai 21 gada vecumu. Tiesa kredīti no 19 gadiem ir mazāki nekā tie aizdevumi, kas pieejami vecākām personām.

Open Credit ātrais kredīts no 19 gadiem sniedz iespēju arī pavisam jauniem cilvēkiem aizņemties nelielas naudas summas gadījumos, kad tas ir nepieciešams. Tā kā Open Credit nepārbauda, kādiem mērķiem aizdevums izmantots un neuzliek ierobežojumus, nosakot, kā naudu tērēt, to var izmantot jebkādām patēriņa vajadzībām.

Open Credit aizdevumu maksimālais pieejamais apjoms ir līdz pat 1000 latiem ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Pirmā aizdevuma apmērs gan ir nedaudz mazāks – līdz 200 latiem. Lai arī tā apmērs ir mazāks, pirmajam kredītam ir viena būtiska priekšrocība – ja kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām, tas ir pieejams bez maksas, jo tam nepiemēro komisijas maksu vai mēneša procentu maksājumus. Pirmais ātrais kredīts no 19 gadiem ir vēl mazāks, proti, līdz 50 latiem. Arī tas pieejams bez maksas, ja aizdevumu atmaksā 30 dienu laikā. Aizņemoties atkāroti, pieejamais kredīta apmērs var būt lielāks.

Open Credit pieejamā kredīta no 19 gadiem apmērs ir atkarīgs no personas ienākumiem, kredītvēstures un iepriekšējās sadarbības ar uzņēmumu.

Kredīti no 19 gadiem, ko piedāvā Open Credit, pieejami bez ķīlas, galvojuma vai izziņa par personas ienākumiem. Visas nepieciešamās darbības kredīta saņemšanai iespējams veikt internetā – atliek tikai aizpildīt anketu apstiprināt reģistrāciju, pārskaitot reģistrācijas maksu viena santīma apmērā un jau pēc dažām minūtēm nauda būs jūsu kontā. Tā kā Open Credit strādā katru dienu no 8.00 līdz 22.00, ātrais kredīts no 19 gadiem pieejams arī brīvdienās un darba dienu vakaros.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply