Interneta veikals 220.lv – portatīvais dators katrai gaumei

Rudens vakari kļūst arvien garāki un laika apstākļi arvien drūmāki un drēgnāki, tāpēc daudz vairāk brīvā laika nākas pavadīt mājās un siltumā, izmantojot interneta un datora sniegtās atpūtas un izziņas iespējas, bet ir tikai viens šķērslis – Tavs vecais portatīvais dators ir izsmēlis savus resursus un nespēj veiksmīgi pildīt savas funkcijas. Ir pienācis īstais brīdis to nomainīt pret jaunu modeli, ieviest pārmaiņas dzīvē un apzināties arvien jaunas moderno tehnoloģiju iespējas.

Daudziem kļūst aktuāls jautājums, kur iegādāties portatīvo datoru? Interneta veikals 220.lv ir viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā, tāpēc tas spēj nodrošināt izdevīgu servisu un cenu. Tikai pāris klikšķi un viss būs paveikts. Kad būsiet izvēlējušies sev vēlamo datoru, nokārtojuši norēķina jautājumus, pasūtījums pie jūsu namdurvīm tiks nogādāts dažu dienu laikā, arī šeit ir iespējams izvēlēties izdevīgāko preču piegādes variantu.

Tavs labākais interneta veikals 220.lv sniedz lieliskus un īpaši izdevīgus piedāvājumus. Jaunais portatīvais dators Toshiba Satellite C855-1C3 Redir sarkanā krāsā, ērts, ātrs, kompakts un moderns. Košs akcents aktīvai personībai, kurš noteikti tiks pamanīts un atzinīgi novērtēts. Pats dators ir aprīkots ar spēcīgu procesoru un mijiedarbībā ar ātro 4 GB operatīvo atmiņu ir spējīgs pildīt visus tam uzticētos uzdevumus ātri un efektīvi. Kā arī tas sniedz tik nepieciešamo mobilitāti un brīvību, jo tam ir ietilpīgs akumulators un moderna bezvadu tīkla karte. Nav vairs nekādu ierobežojumu un traucējošu kabeļu, kuros sapīties un kaut ko apgāzt.

portatīvais dators Toshiba Satellite C855-1C3

Bet tas nav viss. Tieši šo košo un ērto portatīvo datoru ir iespējams pieslēgt televizoram vai saderīgam monitoram un tādējādi baudīt iecienīto izklaidi vai strādāt uz lielā ekrāna. Nav noslēpums, ka rudens vakari ir jo īpaši piemēroti, lai, divvientulībā vai arī ģimenes lokā, noskatītos visas filmas, kuru skatīšanās līdz šim bija atlikta uz nenoteiktu laiku ikdienas steigā. Nav vajadzības doties ārā un salt, gaidot transportu, kā arī paciest citas auksto gadalaiku neērtības.

Interneta veikals 220.lv piedāvā arī citu kompāniju ražojumus košās krāsas, kurus nepamanīt būs neiespējami. Piemēram, portatīvais dators LENOVO E325 ir viegls, inovatīvs sarkanās krāsas valdzinājums, bet Netbook ASUS Eee PC X101CH patiks baltā askētisma piekritējiem. Šis portatīvais dators ir īpaši viegls un ātrs.

portatīvais dators

Jaunie portatīvie datori jau gaida savus laimīgos īpašniekus, lai varētu pelēkajiem rudens vakariem piešķirt kaut daļu no tiem piemītošā krāsu košuma un valdzinājuma. Plašāku informāciju ir iespējams iegūt, apmeklējot Interneta veikala 220.lv mājas lapu internetā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply