Ilgtermiņa kredīti internetā no Vivus

Aizņemoties internetā visi noskaņojas uz to, ka kredīts būs pieejams uz 30 dienām jeb vienu mēnesi. Tomēr Latvijā savus pakalpojumus piedāvā arī aizdevēji, kas izsniedz kredītus ilgtermiņā, tepat internetā. Viens no šādiem aizdevējiem ir Vivus, kas piedāvā kredītu līdz 1000 latiem uz 24 mēnešiem. Pats galvenais, ka aizņemties var elektroniski – ātri un ērti.

Ilgtermiņa kredīts – ērts risinājums kā uzlabot savus dzīves apstākļus

Ilgtermiņa kredīti internetā paredzēti, lai veiktu kādus lielus, ieplānotus pirkumus vai uzlabotu savus dzīves apstākļus (izremontēt dzīvokli vai veikt remontu mašīnai, iegādāties jaunu sadzīves tehniku u.tml.). Šādam mērķim paņemts kredīts tiek saukts par patēriņa kredītu, jo līdzekļi tiek pat vairākus gadus, bet pats kredīts tiek dzēsts nevis viss uzreiz, bet pakāpeniski.

Vivus ilgtermiņa kredīts:

  • Kredīts no 50 līdz 1000 latiem;
  • Atmaksas termiņš no 1 līdz 24 mēnešiem;
  • Aizņemties var pastāvīgs LR iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Kredīts tiek izsniegts internetā, bez ķīlas un dokumentiem.
  • Aizdevumu var saņemt bez pirmās iemaksas un aizdevuma noformēšanas maksas.

Sistēma tāda pati kā pie jebkura ātrā aizdevēja – viss notiek elektroniski. Lai aizņemtos nepieciešams vien bankas konts, aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Kredīta pieteikuma apstiprinājums atnāk uz e-pastu un mobilo tālruni, un pozitīvas atbildes gadījumā klients naudu saņem jau dažās minūtēs.

Ilgtermiņa kredīts bez ķīlas un galvojuma!

Kāpēc Vivus izceļas starp visiem pārējiem aizdevējiem? Kompānijas izsniegtie ilgtermiņa kredīti internetā pieejami arī personām bez pastāvīgiem ienākumiem. Tā vien liekas, ja jau kredītam netiek prasīti ienākumi, tad noteikti nepieciešama ķīla, kā tas ir, piem., kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu bankās. Bet nekā, Vivus, kā jebkurš cits ātrais aizdevējs, izsniedz kredītus internetā, bez ķīlas, bez dokumentiem.

Tā kā var aizņemties tik plašs klientu loks, Vivus katra klienta kredīta pieprasījumu izvērtē individuāli. Arī kredītlimits katram tiek noteikts individuāli un tas ir tikai loģiski. Ja aizņemas persona, kurai nav ienākumu, aizdevējs ievēro piesardzību un izvērtējot situāciju piedāvā viņam atbilstošāko kredīta lielumu, tikmēr personām, kuras strādā, var tikt piedāvāts jau lielāks kredīts, jo alga kalpo kā garantija. Lai palielināti kredītu, vajag tikai laicīgi atmaksāt noformēto aizdevumu un nākošreiz jau var aizņemies vairāk.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply