Biznesa klases portatīvie datori

Labi portatīvie datori intensīvam darbam nebūs lēti. Interneta veikals 220.lv piedāvā īpašas akcijas cenas kā biznesa klases, tā arī ikdienā ērti lietojamiem datoriem. Iepērkoties 220.lv jūs ietaupīsiet savu laiku, visiem datoriem ir arī garantijas apkalpošana.

Atver interneta veikala 220.lv mājas lapu www.220.lv. Jau pirmajā atvērumā būs redzams baneris, kas ved uz protatīvo datoru akcijas lapu. Vari izmantot lapas augšā esošo meklētāju, vai arī kreisajā pusē esošo kategoriju sarakstu, izvēloties sadaļu – datortehnika. Varēsi uzreiz izvēlēties datorus, kas ir pieejami noliktavā. Vari izvēlēties cenu grupu, portatīvā datora zīmolu. Vari atlasīt datoru pēc datora tipa un displeja collām. Izvēlies sev labāko procesoru, piemērotāko operatīvo atmiņu un cietā diska ietilpību, operētājsistēmu un pikseļu izšķirtspēju.

Piemēram, portatīvais dators Toshiba Satellite C855-1R8 šobrīd maksā tikai Ls 289.00, par 21 procentu mazāk nekā iepriekš, ļaujoti ietaupīt Ls 80. Portatīvajam datoram ir Intel Celeron Dual Core proecesors, 15.6 collu jeb 40 cm displejs, 1366 x 768 izšķirtspēja, svars 2.1 kilograms, Microsoft Windows 8 operētājsistēma, 4 Gb liela operatīvā atmiņa un 500 gb lielas ietipības cietais disks.

Toshiba Satellite C855-1R8

Izdevīgs būs arī portatīvais dators SAMSUNG NP300E5X-S02. Datoram ir 6 gb liela operatīvā atmiņa, 500 gb ietilpīgs cietais disks, 1366 x 768 pikseļu izšķirtspēja, svars 2.3 kilogrami. Datora cena ir Ls 299, iepriekšējo Ls 389 vietā.Kad vajadzīgais dators ir atrasts, jāpārbauda cena, datums, līdz kuram akcija ir spēkā, daudzums noliktavā. Tad jāpiež pasūtīt. Jāaizpilda reģistrācijas anketa – personas dati un kontaktinformācija. Pasūtījumu var noformēt arī nereģistrējoties, taču reģistrētiem lietotājiem būs iespēja piedalīties 220.lv naudasuzkrāšanas sistēmā.

Pasūtījuma apmaksu var veikt skaidrā naudā, ar debetkarti vai kredītkarti (izņemot American Express), ar bankas pārskaitījumu, kā arī ņemot līzingu. 220.lv piedāvā līzinu, sadarbībā ar kompānijām Lateko Līzingu, Incredit Group un Best Līzingu. Līdz 24.martam noformējot pasūtījumu Lateko līzingā, atmaksu var sākt tikai pēc trīs mēnešiem! Par pirmo iemaksu nebūs jāmaksā, maksa par aizdevuma piešķiršanu sastāda 9,9 procentus, gada likme 20 procentus. Maksa par saistību izpildes kontroli 1 procentu, bet GPL likme 58,68 procenti, aprēķinot aizdevumu uz 36 mēnešiem. Atmaksas periods no 6 līdz 36 mēnešiem. Ietaupi laiku, iepērkoties interneta veikalā 220.lv!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply