BigBank piedāvā kredītus līdz pat 7000Ls!

patēriņa kredītsPatēriņa kredīts pēc savas būtības ir naudas aizdevums, kas paredzēts kādu maksājumu vai sen kārotu pirkumu veikšanai. Patēriņa kredīts var tikt izmantots, lai dotos kādā neplānotā ceļojumā, iegādātos auto, veiktu dzīvokļa vai mājas remontu, īsāk sakot, tas paredzēts lietām, kuras cilvēks ļoti vēlas, bet tām uz doto brīdi īsti nepietiek naudas – kāpēc gan neaizņemties – palutināt sevi un aizņemto naudu atmaksāt pamazām. Gala rezultātā tas būtiski neietekmēs ikmēneša finansiālo situāciju, jo ikmēneša maksājumus un atmaksas termiņu var izvēlēties pēc savām iespējām un gribēšanas.

Patēriņa kredīti vairumam cilvēku saistās ar lielu banku niegtiem kreditēšanas pakalpojumiem, bet tieši šajā rakstā autors vēlētos izcelt pēdējā laikā populārāko patēriņa kredītu aizdevēju BigBank, kas patēriņa kredītus piedāvā aizņemties internetā – ļoti ērti aplūkojams piedāvājumu klāsts, kā arī saprotams ikmēneša izmaksu aprēķins – visu bez steigas varēsiet aplūkot internetā!

Bigbank patēriņa kredīts pieejami sākot no 200 latiem līdz pat 7000 latiem ar aizdevuma termiņu no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem (aizdevumi līdz 10 gadiem pieejami BigBank esošajiem klientiem). Bez tam, aizņemoties lielākas naudas summas, patēriņa kredīts būs jāsāk atdot tikai pēc 3 mēnešiem. Kredīta atmaksu iespējams veikt arī pirms paredzētā termiņa, par to nemaksājot nekādu soda procentus. Kredīta saņemšana iespējama 4 dienu laikā.

Lai saņemtu BigBank patēriņa kredītu:

  • Jāaizpilda pieteikums kredītam (iespējams aizpildīt BigBank mājas lapā)
  • Ierodoties kādā no bankas filiālēm, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments
  • Aizņēmējam jābūt vismaz 20 gadus vecam
  • Galvotājam jābūt vismaz 20 gadus vecam
  • Galvotājs nav nepieciešams, ja aizdevums ir nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu(sākot no 1000Ls)
  • Aizdevuma apmērs atkarīgs no aizņēmēja ikmēneša ienākumiem

Saņemt BigBank patēriņa kredītu ir ļoti ērti un viegli, jo pieteikties tā saņemšanai iespējams internetā, rūpīgi apdomājot un izvērtējot sev piemērotāko aizdevuma summu, termiņu un visus ar aizdeuvmu saistītos nosacījumus un variantus – tāpēc atgādinam – aizņemies apdomīgi un izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply