Bigbank Kredīts – No 500 € līdz 10 000 € bez ķīlas‎

bigbank paterina kredits internetaBigbank ir viena no Latvijas izdevīgākajām bankām, kurā vari saņemt no 500 līdz pat 10 000 eiro bez ķīlas. Tas nozīmē, ka Tev nav jāieķīlā sava manta, māja vai jebkas cits. Kredīts bez ķīlas ir izdevīgākais variants brīžos, kas steidzami nepieciešama nauda, piemēram, lai segtu rēķinus vai norēķinātos par veselības pakalpojumiem. Pašlaik Bigbank skaitās, kā viens no lielākajiem specializētajiem privātpersonu kreditoriem Baltijas valstīs, tāpēc aizņemtie šajā bankā ir droši un izdevīgi.

Kredīts līdz pat 10 000 bez ķīlas – neticami

Maksimālais termiņš uz kuru iespējams paņemt kredītu – 5 gadi. Tev jābūt vismaz 20 gadus vecam, lai varētu izmantot šo patēriņa kredītu bez ķīlas. Savukārt, ja aizdevumu vēlas saņemt pensionārs, tad jāatceras, ka Bigbank piešķir patēriņa aizdevumus līdz 73 gadu vecumam un tiek izskatīta iespēja piešķirt aizdevumu līdz 300 eiro. Ja esi izlēmis aizņemties, piemēram, no 300 līdz 700 eiro, tad par līguma noformēšanu būs jāmaksā EUR45. Savukārt aizdevumiem, kuri ir virs EUR 2200, tiek pielāgota līguma noformēšanas summa EUR 138 apmērā.

Patēriņa kredīta plusi

Aizņemoties patēriņa kredītu bez ķīlas pie Bigbank, Jūs iegūsiet vairākas priekšrocības:

  • Iespēja šo kredītu saņemt bez ķīlas un galvojum
  • Noformēt krdītu uz ilgu laiku – līdz pat 5 gadiem
  • Iespēja saņemt aizdevumu līdz pat 10 000 eiro

Bigbank piedāvā aizņemties līdz pat 5 gadiem, kas nozīmē, ja aizņemsies, piemēram, 10 tūkstošus uz 5 gadiem, tad rēķinies, ka katru mēnesi būs jāveic maksājums EUR 417.28 apmērā. Viena no priekšrocībām, ko piedāvā Bigbank – Tev nav nepieciešams ieķīlāt naudu, kā arī nav nepieciešams galvotājs, lai saņemtu kredītu.

Formalitātes, lai saņemtu aizdevumu

Pirmkārt, Tev ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, ja neesi sasniedzis šo vecumu, tad aizņemties diemžēl nevarēsi un būs jāmeklē citi aizņemšanās veidi. Ļoti svarīga ir arī Ta kredītvēsture. Arī Tu pats noteikti neaizdotu naudu cilvēkam, kurš neapdomīgi rīkojas ar savu naudu, izdod to nevajadzīgos pirkumos un dara to bez sirdsapziņas pārmetumiem. Tieši šī paša iemesla dēļ arī banka vēlas būt droša, ka spēsi atdot aizdevumu laikā, tāpēc, lai aizņemtos patēriņa kredītu no Bigbank, Tev nedrīkst būt kavēti, nenomaksāti rēķini citās bankās. Ja Tava kredītvēsture ir laba, tad drošu prātu vari aizņemties sev vēlamo summu. Vēl viena lieta par kuru atcerēties – Taviem ienākumiem jābūt vismaz EUR 230, lai Tu varētu aizņemties. Jau atka tā paša iemesla dēļ, ka bankai ir jābūt pārliecinātai, ka spēsi aizņēmumu ne tikai paņemt, bet arī atdot.

Lai saņemtu aizdevumu, klientam nepieciešams iesniegt aizdevuma pieteikumu Bigbank mājaslapā, kādā no Latvijas Pasta nodaļām visā Latvijā vai arī, zvanot uz informatīvo tālruni 8338. Tavu pieteikumu izskatīs un, ja tas tiks akceptēts, tad 24h laikā ar Tevi sazināsies uzņēmuma pārstāve, lai vienotos par līguma noslēgšanu. Nauda Tavā bankas kontā tiks ieskaitīta 2 dienu laikā pēc līguma noslēgšana.

Visu iesniedzu, bet aizdevums tika atteikts

Ne visos gadījumos, kad klients piesakās aizdevumam, tas tiks arī apstiprināts. Negatīvs lēmums var tikt pieņemts gadījumos, kad klientam ir pamatoti vai nesen reģistrēti kavējumi Latvijas Bankas kredīreģistrā. Aizdevums var tikt atteikts arī gadījumos, kad klientam ir nepietiekami ieņēmumi vai arī pārāk lielas jau esošās kredītsaistības.

Izklausās vilinoši – tomēr padomā pirms pieņem lēmumu

Šie skaitļi noteikti ikvienu no mums mudina aizņemties. Iespējams, daudzi no mums nemaz neapjauš, cik ilgs laiks ir 5 gadi. Noteikti nevajadzētu aizņemties ar loģiku „gan jau atmaksāšu, 5 gadi ir ilgs laika posms.”  Kredīts ir noderīgs cilvēkiem, kuri zina, ka varēs atmaksāt aizdevumu, tomēr nauda ir nepieciešama, jo gadījušies dažādi neparedzēti izdevumi. Nevajadzētu ieciklēties uz to, ka tā ir iespēja, kā saņemt naudu izklaidei, dažādiem nevajadzīgiem tēriņiem. Aizņemties, tā nav māksla, savukārt atdot kredītu – ne vienmēr var būt patīkams process, ja par to nav padomāts iepriekš.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply