Bigbank kredīti

Bigbank kredītiem var pieteikties visu valstu pilsoņi, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja Latvijā vai tiesības dzīvot valstī. Turklāt, lai iegūtu Bigbank kredītus, nav nepieciešams būt iepriekšējam Bigbank klientam, jo kredītus banka piešķir ikvienam arī citam bankas klientam.

Bigbank kredītus aizdod no 200 latiem. Aizdevuma maksimālā summa nav noteikta, jo, ja par garantu kalpo nekustamā īpašuma ķīla, tad aizdevuma apmērs būs atkarīgs no šīs ķīlas tirgus cenas. Kredītus Bigbank aizdod termiņā no 6 līdz pat 180 mēnešiem. Aizdevuma termiņš atkarīgs no izvēlētā kredīta apjoma un iespējām to atmaksāt noteiktā laika posmā. Kredītus Bigbank piedāvā tikai personām no 20 gadu vecuma.

Kopumā Bigbank piedāvā četrus kredītu veidus:

  • Kredīti līdz 900 latiem;
  • Kredīti līdz 4500 latiem;
  • Kredīti līdz 7000 latiem;
  • Kredīti virs 7000 latiem.

Ja izvēlēts Bigbank kredīts līdz 900 latiem, tad par kredīta garantu kalpos klienta alga vai citi ikmēneša ienākumi. Ja klients nav Bigbank klients, tad būs nepieciešama izziņa pār pēdējā pusgada ienākumiem un izejošajiem maksājumiem. Gadījumā, ja esošie ikmēneša ienākumi ir nepietiekamā apjomā, tad kā papildu nodrošinājums var būt galvotājs un tā regulārie ienākumi. Esošie klienti aizdevumu var nomaksāt no 6 līdz 120 mēnešiem, savukārt citu banku patstāvīgajiem klientiem kredīts būs jānomaksā no 6 līdz 60 mēnešiem. Ja klientam ir vēlme izbeigt priekšlaicīgi aizdevuma līgumu, tad Bigbank to piedāvā izdarīt bez jebkādas papildu samaksas.

Ja izvēlēts aizdevums līdz 4500 latiem, tad noteikumi ir visai līdzīgi kā aizdevumam līdz 900 latiem. Jāņem vērā, ka piesakoties Bigbank kredītam, personas ikmēneša ienākumi noteikti nedrīkst būt mazāki kā 150 lati. Savukārt, ja kā papildu nodrošinājums ir izvēlēts galvotājs, tad arī viņa ienākumi nedrīkst būt mazāki par 150 latiem un galvotājs nedrīkst būt jaunāks par 20 gadiem.

Ja izvēlēts Bigbank aizdevums līdz 7000 latiem, tad kā papildu nodrošinājums var kalpot arī nekustamā īpašuma ķīla. Savukārt aizdevumam virs 7000 latiem par nodrošinājumu var kalpot tikai nekustamā īpašuma ķīla.

Pirms kredītu piešķiršanas Bigbank katru pieteikumu izskata individuāli, aplūkojot personas dažādās iespējas atmaksāt izvēlēto kredītu. Ja klientam radušās problēmas laikus atmaksāt kredītu, tad Bigbank piedāvā arī maksājumu atvaļinājumu, kas var būt daļējs vai pilnīgs. Daļēja atvaļinājuma gadījumā tiek veikti procentu maksājumi, bet pilnīga atvaļinājuma gadījumā procenti nav jāmaksā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply