Bērnu smaržas interneta veikalos

Baudīt jaukus aromātus vēlas ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Tieši tāpēc veikalos, it īpaši interneta veikalos, pieejams plašs smaržu klāsts bērniem. Tie parasti ir kādu animācijas varoņu kompāniju ražoti aromāti, piemēram, Disney. Tā kā produkts paredzēts bērniem, tas ir daudz maigāks nekā pieaugušo aromāti, tomēr bērnus tik un tā var iepriecināt ar atsvaidzinošiem, saldiem un uzmundrinošiem aromātiem.

Bērnu smaržām raksturīgi uzmundrinoši, atsvaidzinoši, bet maigi ziedu un augļu aromāti

Visplašākā iespēja iegādāties bērnu smaržas ir interneta veikalos, gan Latvijas, gan ārzemju. Arī cenu ziņā interneta veikalos iepirkties ir izdevīgāk, jo labas smaržas iespējams iegādāties ap 4 latiem, piem., interneta veikalā 220.lv. Protams, ir iespēja pirkt arī komplektus ar smaržām, piekariņiem, dušas želeju vai, piem., ķermeņa losjonu, kas izmaksā dārgāk.

Parasti smaržas bērniem ir uzmundrinošas, atsvaidzinošas, bet maigas, jo produkts tomēr paredzēts bērniem. Aromātu kolekcijās mēdz būt ziedu aromāti, piem., sajaukumā ar augļu vai ogu notīm vai vienkārši augu, augļu un ogu sajaukumi. Protams, sintētiskās smaržas mēz radīt arī ar mākslīgu aromātu piejaukumiem, kā šokolādes, lakricas, karameļu, garšvielu un citiem aromātiem.

Bērniem piemēroti aromāti:

  • Meitenēm – ziedu aromāti ar saldu garšvielu, citrona, apelsīnu, persiku, plūmju, vaniļas, aveņu, mandeļu, šokolādes, karameļu un citi uzmundrinoši aromātu sajaukumi;
  • Zēniem tie var būt zaļo augu, priežu, citrusu un citi atsvaidzinoši aromāti.

Bērniem populāri savu multiplikāciju vai TV ekrāna elku aromāti

Ja pieaugušajiem populāri ir pasaulslaveni zīmoli (Armani, Calvin Clein, Hugo Boss), tad bērniem asociācijas ir ar multiplikāciju varoņiem vai elkiem. Vispazīstamākie zīmoli ir, piem., Disney, Hannah Montana u.c. Ja meitenēm ideāli ir Disney Princess aromāti, tad zēniem patiks tualetes ūdens Spiderman. Tāpat noteikti jāpievērš uzmanība vecumam, kādam konkrētais aromāts tiek rekomendēts (3 – 7 gadiem, 7-12 gadiem u.tml.).

bērnu smaržas

Tāpat bērnu smaržas var izvēlēties arī no konkrētiem zīmoliem, kas piedāvā arī aromātus bērniem, piem., Jacadi. Šādu zīmolu aromāti ir dārgāki (sākot no Ls 10), tomēr arī smaržas ir pārdomātas un katrai bērnu vecuma grupai ir savi aromāti. Tas var būt burvīgs augļu tualetes ūdens meitenēm un galants aromāts puišiem. Neatkarīgi no zīmola, interneta veikalos piemērotu aromātu var atrast ikvienam, kā redzams, tajā skaitā arī bērniem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply