Auto tipi kāzu svinībām

Kāzas mēdz būt tas gadījums, kad cilvēki gaida, lai auto noma mazliet pateiktu priekšā, kuras automašīnas ir vairāk piemērotas konkrētajam gadījumam. Tāpēc auto noma NomaRent piedāvā nelielu špikeri visiem, kuri grasās doties uz laulību ceremoniju un meklē auto, ar kuru tur īstajā dienā nokļūt.

Luksusa klases auto noma – vieglās automašīnas, kuras gan dizaina, gan ērtību, gan tehnoloģiju ziņā ir radītas ar domu likt jums justies īpašiem pat ikdienā, kur nu vēl svētku reizē. Daži varianti: Mercedes S 500 Long, BMV 730D, BMW 530D

Retro auto noma – tas viennozīmīgi ir šiks. Retro auto izvēle liecinās par jūsu gaumi un to, ka spējat novērtēt tradīciju nozīmi. Daži varianti: Excalibur, Zimmer, Tiffany.

Limuzīnu noma – klasiska elegance. Nomājot limuzīnu jūs iegūsiet arī iespēju izbaudīt plaša un ērta salona sniegtās priekšrocības. Daži varianti: Infiniti FX 45 Super Strech, Chrysler 300C Super Strech.

Mikroautobusu noma – nu, varbūt ne gluži līgavai un līgavainim (lai gan – kāpēc ne, ja vie tam ir iemesls), bet arī kāzu viesiem nebūtu jāiet kājām. Jautājiet auto nomā arī par to, kādas ir jūsu papildus iespējas, piemēram, ja tas ir nepieciešams, jūs varat izīrēt bērnu auto sēdeklīti. Sēdvietu skaits mikroautobusos ir 8 – 9.

Autobusu noma – ja jūsu kāzās lūgts liels skaits viesu, jums būtu jāapsver iespēja vairāku mikroautobusu vietā izvēlēties vienu autobusu. Autobusu īre iever sevī šofera pakalpojumus un kādu no autobusiem, kuros ir 16 – 72 sēdvietas.

Izdevīgāk ir visu jūsu kāzam nepieciešamo transportu izvēlēties nomāt vienā auto nomā, tā jūs iztērēsiet gan mazāk laika, gan mazāk naudas. Auto noma NomaRent piedāvā visu tipu auto jūsu kāzām un jebkuram citam gadījumam.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

Leave a Reply