Auto ķīla pret Mogo kredītu

mogo.lv kredīts pret autoIr daudz iespēju, ko sniedz papildus finanses. Tās nemaz nav tik grūti iegūt. Kredītam nav jābūt kā slogam un Mogo to lieliski pierāda. Ir tik daudz iespēju, ko sniedz kredīta izsniegšanas iespēja ar interneta palīdzību. Tas kļūst aizvien populārāk, jo neprasa tik daudz formalitāšu kā bankas un ir iespējams izvairīties arī no papildus stāvēšanas garās rindās. Tas ir sevišķi labs risinājums gadījumā, kad ir nepieciešams ātri saņemt papildus finanses, lai atrisinātu tādas papildus radušās problēmas, kā nepieciešamību samaksāt studiju maksu, lai spētu turpināt mācības, veikt samaksu par komunālajiem maksājumiem un īri, kuri, kā zināms, nav mazi un dažādām citām problēmām, kas prasa vairāk nekā pilna mēneša alga. Tas var būt arī lielisks risinājums, lai veiktu kaut ko jau sen plānotu, piemēram, dzīvokļa remontu.

Kredīta priekšrocības

 Viena no lieliskajām īpašībām, ko var izmantot katrs, kurš vēlas pieteikties kredītam, ir tas, ka to ir iespējams izdarīt 3 dažādos veidos – mājaslapā, pa telefonu vai ierodoties klātienē. Mogo mājaslapā var viegli atrast pieteikumu un to aizpildīt vien pāris minūšu laikā. Tāpat ir iespējams arī tur atrast telefona numuru, uz kuru piezvanot, ir iespējams nosaukt prasītos datus operatoram, kas tos reģistrēs sistēmā. Tie būs drošībā un netiks izpausti trešajām personām. Ierasties klātienē var kādā no filiālēm Rīgā, Daugavpilī vai Liepājā. Tiem, kuri dzīvo kaut kur citur, elektroniskais pieteikums sniedz iespēju kredītu saņemt neatkarīgi no dzīvesvietas Latvijas teritorijā. Tam palīgs ir arī kurjerpasts, kas pēc tam piegādās pilnvaru. Ar to ir nepieciešams doties uz CSDD, lai pārreģistrētu Mogo kā auto turētāju. Tā ir pēdējā formalitāte, kas jāizpilda un pēc tam ir iespējams saņemt vēlamo aizdevumu savā bankas kontā jau tajā pašā dienā. Auto pret ķīlu var kalpot kā nodrošinājums līdz 90% no auto tirgus vērtīgas. To novērtē profesionālis auto vērtēšanā pirms tiek noslēgts līgums par kredīta izsniegšanu un atmaksu.

Noteikumi kredīta piešķiršanai

  • Kredīta ņēmējs ir 18 – 75 gadus vecs Latvijas Republikas iedzīvotājs (pilsonis vai nepilsonis);
  • Likumīgā īpašumā ir auto vismaz vienu mēnesi pirms pieteikuma;
  • Auto ir derīga tehniskā apskate;
  • Auto nav iekļauts kādos citos līzinga darījumos un nav vecāks par 20 gadiem;
  • Ķīlas auto ir jābūt apdrošinātam ar KASKO, ja aizdevuma summa ir lielāka par 3500 Ls

Mogo saprot, ka cilvēkiem ir vēlmes, tāpēc censties tās apmierināt ir abpusēji izdevīgi. Zemie kredīta procenti un citi izdevīgie nosacījumi (elastīgs atmaksas termiņš u.c.) sniedz daudz iespēju un palielina kredīta iespējamību aizvien lielākam cilvēku skaitam. Katrs dzīvo tikai vienu dzīvi un visām situācijām ir nepieciešams meklēt risinājumu, lai tajā justos labi un pēc iespējas apmierinātāks. Ja īpašumā ir auto, tad tas ir lielisks garants, lai saņemtu sev vēlamās finanses līdz 90% no ieķīlātā auto vērtības un kas nepārsniedz 10 000 Ls (14228,72 EUR) apjomu, kas lielākoties ir pilnīgi pietiekami, lai  īstenotu kādas sen lolotas vēlmes.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply