Ātrie kredīti internetā

Kredītus internetā piedāvā daudzi Latvijas uzņēmumi, piemēram, ViaSMS, SMSCredit, BestCredit, AlfaCredit, OpenCredit, Ferratum, GreenCredit, CreditON, Kredits365, Vivus.lv, Credit24, Kredītu Centrs utt.

ViaSMS piedāvā kredītus internetā jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS kredītus var pieteikt, nosūtot īsziņu un nekādi dokumenti nav vajadzīgi, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Īsziņas maksa ir LVL 0,15.

SMSCredit piedāvā pieteikties kredītiem internetā, sūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata ļoti īsā laika periodā, bet nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā. Kredīti internetā ir pieejami jebkuram klientam no 19 gadu vecuma.

OpenCredit piedāvā kredītus internetā jebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 60 gadiem, kuram nav citu kredītsaistību. Lai noformētu kredītus, ir nepieciešams bankas konts jebkurā no Latvijas bankām, kā arī dators ar pieslēgumu internetam, jo kredītu pieteikumu var noformēt tikai caur internetu.

MiniCredit kredīti internetā ir pieejami no 20 gadu vecuma jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Kredītu noformēšanai nepieciešams reģistrēties uzņēmuma mājas lapā, norādot kontaktinformāciju, personas datus, bankas konta numuru un pases datus. Pēc pieteikuma izskatīšanas nauda tiek pārskaitīta vienas stundas laikā.

CreditON piedāvā kredītus internetā jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar aktīvo mobilā tālruņa pieslēgumu un atvērto aktīvo kontu kādā no Latvijas bankām. Kredītu saņemšanai nav vajadzīgi nekādi dokumenti, tikai konts un mobilais tālrunis.

Credit24 piedāvā noformēt kredītus internetā jebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Kredīti tikai piešķirti personām ar regulāriem ienākumiem, kuri ir pietiekami lieli, lai atmaksātu aizdevumu, kā arī tikai tām personām, kurām nav nenokārtotas kredītsaistības Credit24 sistēmā vai arī citās kredītiestādēs. Credit24 kredīta summa ir no 50 līdz 1500 latiem.

Vivus.lv kredītus internetā var noformēt jebkurš Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 20-65 gadiem, kuram nav kavēto kredīta maksājumu vai pārkāpto parādsaistību. Reģistrēties mājas lapā var jebkurā laikā, bet naudas pārskaitīšana notiek katru dienu no 7:00 līdz 24:00 bez brīvdienām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply