Ātrie kredīti bez ķīlas – tas ir VIA SMS ātrais kredīts!

Vajadzīga lielāka naudas summa, bet baidies par nodrošinājumu? VIA sms ātrie kredīti ir pieejami bez ķīlas, galvotājiem un dokumentiem. Galvenais kritērijs – laba kredītvēsture. VIA sms ātrais kredīts piešķir aizdevumus 20 līdz 65 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem. Kredīti ir nokārtojami, neizejot no mājām – ar interneta un mobilā telefona palīdzību.

Pieejami divi kredītu veidi:

VIA sms piedāvā divu veidu kredītus. Aizdevums līdz algai palīdzēs atrisināt negaidītas problēmas vai izmantot izdevīgas iespējas, kas prasa papildus finansējumu neilgi pirms algas dienas – maksimālā summa Ls 300, atmaksas termiņš 30 dienas. Pirmo reizi izvēloties aizdevumu līdz algai, būs pieejami Ls 150, par kuriem nebūs jāmaksā komisijas procenti. Tas nozīmē – aizņēmies Ls 150, tad Ls 150 arī atdosi. Otrreiz maksimālā summa ir Ls 200, bet trešajā reizē jau Ls 300. Otrais kredīta veids ir naudas kredīts summā no Ls 300 līdz Ls 1000 ar atmaksas termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Noderēs situācijās, kad ieplānots lielāks pirkums un ir nepieciešamība sabalansēt mēneša izdevumus.

Reģistrācija aizdevumam

Reģistrācija VIA sms aizdevumiem notiek internetā. Mājas lapā viasms.lv esošajā kalkulatorā atzīmējot nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās ikmēneša maksājumu lielumu un maksājuma grafiku. Tad jāspiež – saņemt aizdevumu. Jāaizpilda reģistrācijas anketa – personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts. VIA sms atsūtīs profila aktivizācijas kodu. Tad jāpiereģistrē bankas konts, kurā VIA sms ieskaitīt pieprasīto aizdevumu – VIA sms bankas kontā jāpārskaita LS 0,01. Šis ir drošākais veids, kā piereģistrēt savu kontu un VIA sms iegūt informāciju par aizņēmēja kredītvēsturi. Ja bankas konts atrodas Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB bankā, tad vēlams reģistrācijas naudu pārskaitīt uz VIA sms kontu attiecīgajā bankā. Citu banku klientiem vēlams izvēlēties Swedbanku. Pēc apstiprinošas īsziņas saņemšanas, 15 minūšu laikā kredīts tiks ieskaitīts aizņēmēja kontā.

Ja naudu nav iespējams atmaksāt, tad atmaksas termiņu var pagarināt par 7, 14 un 30 dienām. Pagarināšanas maksu var aprēķināt kalkulatorā. VIA sms ir ne vien bez ķīlas, bet arī ļoti parocīgi iegūstams aizdevums – kad pirmais kredīts ir atmaksāts, otro kredītu var pieteikt, nosūtot īsziņu. Ātri, ērti un parocīgi – tas ir VIA sms ātrais kredīts! Vairāk informācijas un pieteikšanās aizdevumam ŠEIT

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply