Ātri aizdevumi internetā

Ir dažādi iemesli, kāpēc ir nepieciešama papildus nauda. Negaidītas ķibeles ar automašīnu, izdevīgs pirkums, bet līdz algas dienai ir atlikušas trīs dienas. Šajā situācijās aizdevums ir nekavējoties nepieciešams. Ātrie aizdevumi internetā ir nokārtojami bez ķīlas, galvotāja, bez dokumentiem un paraksta. Ātro aizdevumu piedāvājums ir plašs, bet Vivus ātrais kredīts izceļas ar ātrumu, drošumu un izdevīgumu!

Aizdevuma saņemšanas nosacījumi

Vivus aizdevumam var pieteikties 20 līdz 70 gadus veci Latvijas iedzīvotāji ar pozitīvām kredītsaistībām. Vivus ātrais kredīts katru aizdevuma pieteikumu izvērtē individuāli, katram aizņēmējam piešķirot viņa kredītvēsturei atbilstošu kredītlimitu. Kad Vivus aizdevumi tiek laikā atmaksāti, aizņēmējs var pieprasīt kredītlimita paaugstināšanu. Vivus ātrais kredīts izsniedz Ls 50 – 1000 naudas summu, ar atmaksas periodu no 1 – 12 mēnešiem. Vivus pakalpojums atzinīgi ir novērtējis Latvijas Patērētāju aizsardzības dienests, izsniedzot atļauju Nr. NK-2012-045 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Piesaki aizdevumu Vivus.lv mājas lapā

Pieteikšanās ātrajam aizvedumam notiek internetā – vivus.lv mājas lapā, aizņēmējam reģistrējot savu profilu. Reģistrācijai būs nepieciešams internets, mobilais telefons, e-pasts. Lai reģistrētu bankas kontu, uz kuru vēlāk tiks pārskaitīts pieprasītais kredīts, aizņēmējam Vivus bankas kontā jāieskaita Ls 0,01. Ātrāki pārskaitījumi būs Swedbanka, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money vai Norvik klientiem. Šo banku kontos pieprasītā nauda ienāks jau 15 minūtēs. Pārējo banku klientiem pārskaitījums prasīs ilgāku laiku.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Kredīta atmaksa notiek ar interneta pārskaitījumu vai Vivus drukāto rēķinu var atmaksāt jebkurā citā bankā, Narvesen un Plus Punkts kioskos un Latvijas Pasta filiālēs. Kredītu ir iespējams atdot arī citā valūtā, tikai tādā gadījumā aizņēmējam būs jāsedz konvertācijas papildus izdevumi. Nepieciešamības gadījumā kredītu ir iespējams pagarināt par 30 dienām, arī pagarināšanas maksa katram aizņēmējam tiek pielāgota individuāli – redzama lietotāja profilā. Neskaidrību gadījumā, zvanot 67439777, ir iespējama telefona konsultācija.

Ātrais interneta kredīts būs ērts risinājums ne tikai īslaicīgu finansiālu grūtību atrisināšanai, bet īpaši noderēs negaidītu iespēju izmantošanai. Turklāt, lai iespējas varētu izmantot neatkarīgi no diennakts laika, Vivus ātrajam kredītam var reģistrēties katru dienu no 7 līdz 24!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Ātri aizdevumi internetā”

  1. […] Ir dažādi iemesli, kāpēc ir nepieciešama papildus nauda. Negaidītas ķibeles ar automašīnu, izdevīgs pirkums, bet līdz algas dienai ir atlikušas trīs dienas. Šajā situācijās aizdevums ir nekavējoties nepieciešams. Ātrie aizdevumi internetā ir nokārtojami bez ķīlas,…Visu rakstu lasiet šeit : Ātri aizdevumi internetā […]

Leave a Reply