Ātrākais aizdevums Latvijā – SMS kredīts

SMS kredītsNepieciešams neliels aizdevums, ko iespējams saņemt pēc iespējas īsākā laikā? VIA SMS piedāvātais SMS kredīts būs lielisks risinājums. Tas ir aizdevums, kas īpaši izstrādāts situācijām, kad nelieli naudas līdzekļi ir nepieciešami pēc iespējas ātrāk. Tā noformēšanas un saņemšanas laiks ir samazināts līdz minimumam un arī veicamās darbības ir ļoti vienkāršas – nosūti īsziņu un dažu minūšu laikā saņem naudu.

SMS kredīts pie VIA SMS ir īstermiņa aizdevums līdz 300 latiem, kas paredzēts situācijām, kad steidzami nepieciešami nelieli papildus līdzekļi, piemēram, ir jāsedz negaidīti izdevumi, kavējas algas diena vai ir iespēja iegādāties īpaši izdevīgu akcijas preci. Aizdevums ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Ja vēlaties, aizdevuma atmaksu var veikt arī ātrāk un jo mazāks ir aizdevuma termiņš, jo mazāki ir procentu maksājumi.

Lai saņemtu VIA SMS aizdevumu ar īsziņas palīdzību, Jums ir jābūt reģistrētam kompānijas mājas lapā. Parasti reģistrācija aizņem vien dažas minūtes un tā ir patiešām vienkārša. SMS kredīts ir jānoformē ar īsziņas palīdzību. Īsziņa ir jāsūta uz tālruņa numuru 159 un tajā ir jāiekļauj sekojoša informācija:

  • Atslēgas vārds VIA;
  • Vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš;
  • Klienta kods, ko iegūsiet reģistrējoties VIA SMS mājas lapā.

Īsziņu Jūs varat nosūtīt no jebkuras vietas Latvijā un aizdevumu Jūs saņemsiet tikai dažu minūšu laikā. Kredīta noformēšanai nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, ne arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošana. Galvenais, lai tālruņa numurs, no kura sūtāt īsziņu, ir tas pats, ko izmantojāt veicot reģistrāciju VIA SMS mājas lapā. Arī naudu pārskaitīs uz to, konu, ar ko apstiprināta reģistrācija.

SMS kredīts pie VIA SMS ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Personai nav obligāti jābūt Latvijas pilsonim, lai būtu pieejams aizdevums. Kredītu izsniedz personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem. SMS kredīts nav pieejams personām, kam ir kavēti kredītu maksājumi vai kā citādi pārkāptas līgumsaistības. Nav iespējams vienlaicīgi saņemt vairākus SMS kredītus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply