Ātrais naudas aizdevums 15 minūtēs no Vivus

Vivus ir viens no populārākajiem naudas aizdevējiem internetā, kas piedāvā aizņemties summas no 50 līdz 1000 latiem. Arī atmaksas termiņš daudz garāks nekā pārējiem kredītiem internetā, no 1 līdz pat 24 mēnešiem. Iespaidīgā summa un garais atmaksas termiņš ļauj Vivus aizdevumu izmantot ne tikai steidzamiem pirkumiem, bet arī pārdomātu plānu īstenošanai, kad nauda nepieciešama uz diezgan ilgu laiku.

Naudas aizdevums personām jau no 20 gadiem

Ātrais naudas aizdevums 15 minūtēs pie Vivus pieejams personām, kas ir pastāvīgi Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Aizņemties var arī nepilsoņi, bet viņiem jābūt pastāvīgiem LR iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar piešķirtu Latvijas personas kodu un bez kavētiem kredītu maksājumiem vai parādsaistībām.

Aizņemies, izpildot dažus vienkāršus noteikumus:

  • Reģistrējies – reģistrēties vari jebkurā diennakts laikā un lai to izdarītu nepieciešams vien e-pasts un mobilā telefona numurs;
  • Izvēlies aizdevuma summu – kredīta kalkulatorā izvēlies sev nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu;
  • Apstiprini profilu, no savas bankas konta pārskaitot uz Vivus kontu 1.sant.;
  • Dažu minūšu laikā saņem atbildi par aizdevuma piešķiršanu un, ja atbilde ir apstiprinoša, saņem naudu jau 15 minūtēs.

Kā jau tika minēts, reģistrēties un pieteikties aizdevumam iespējams jebkurā diennakts laikā, bet pietikuma izskatīšana notiek Vivus darba laikā, katru dienu no 07:00 līdz 24:00. Tas nozīmē, ka piesakoties aizdevumam šajā laikā klients saņem atbildi jau tuvākajās minūtēs un līdz ar to arī nauda klienta bankas kontā tiek ieskaitīta maksimāli ātri.

Kontrolē aizņemšanās norisi no sava online profila

Lai aizņemšanās būtu ne tikai ērta, bet klients arī pats varētu visu kontrolēt, katram Vivus klientam ir savs online profils, kur viegli paskatīt informāciju par aktuālajiem rēķiniem, aizdevuma nosacījumiem, līguma noteikumiem un citu informāciju par īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm.

 Savā lietotāja profilā klients var uzzināt arī savu kredītlimitu jeb to, cik liels ātrais naudas aizdevums 15 minūtēs viņam pieejams, jo katram šis limits tiek noteikts individuāli. Ja klients laikus atgriež pirmo kredītu, viņa kredītlimits tiek paaugstināts un nākošreiz iespējams aizņemties jau lielāku summu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply