Ātrais kredīts bez darba vietas

Ieildzis bezdarbnieka statuss vai tik tikko atrasts darbs, kura alga vēl ir jāgaida, bet nauda ir vajadzīga. Vivus ātro kredītu var noformēt bez izziņām par darbavietu un ienākumiem, bez galvotājiem vai ķīlas. Vajadzīga pozitīva kredītvēsture, bankas konts un internets, mobilais telefons.

Vivus ātrais kredīts piešķir aizdevumus no Ls 50 līdz Ls 1000, ar atmaksas termiņu no 3 līdz 24 mēnešiem. Kredītam var pieteikties aizņēmēji vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ar Latvijas personas kodu. Obligāks nosacījums ir pozitīva kredītvēsture. Vivus ātrais kredīts katram aizņēmējam piešķir individuālu kredītlimitu, ņemot vērā kredītvēsturi un iepriekšējo sadarbību ar Vivus ātro kredītu. Laicīgi atmaksājot pirmo kredītu, kredītlimitu var paaugstināt.

Vivus vivus.lv

Reģistrācija ātrajam kredītam notiek mājas lapā vivus.lv. Kalkulatorā jāatzīmē nepieciešamā kredīta summa un atmaksas periods mēnešos. Pārējās izmaksas tiks automātiski aprēķinātas. Aizņemies atbildīgi, lai kredīta summa nepārsniedz 40 procentus no mēneša ienākumiem! Tad spied – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā būs jāieraksta personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasts un lietotāja parole. Lai piereģistrētu savu kontu, kurā tiks ieskaitīts pieprasītais kredīts, aizņēmējam Vivus bankas kontā būs jāieskaita Ls 0,01. Par kredīta piešķiršanu Vivus informēs ar sms starpniecību. Pieprasītais kredīts Swedbankā, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money vai Norvik banku klientu kontos tiks ieskaitīts 15 minūtēs.

Katram aizņēmējam reģistrējoties tiks izveidots Vivus online profilu, kur vienkopus būs līgums, maksājuma grafiks un pagarināšanas nosacījumi. Ja nav iespēja noteiktajā datumā veikt ikmēneša maksājumu, to var atlikt par vienu mēnesi, maksājot par pagarināšanu. Maksājumus var veikt ar interneta pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļā, Narvesen un Plus Punkts kioskos, līdzi ņemot rēķina izdruku. Individuālus jautājumus palīdzēs atrisināt Vivus klientu operatori. Telefona sarunām, skype vai e-pasta sarakstei operatori ir pieejami katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. Šajā laikā tiek izsniegti arī pieprasītie kredīti. Piešķirto naudu izmanto racionāli, plānotiem maksājumiem, jo ar Vivus ātro kredītu tu vari arī nopelnīt. Iesaki draugiem Vivus ātro kredītu. Ja draugs reģistrēsies, tu saņemsi Ls 5! Pieci draugi – Ls 25! Tas ir izdevīgi!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply