Asus portatīvie datori interneta veikalā Asusshop.lv

asus portative datoriAsus ir Pasaulē atpazīstams zīmols dēļ tā produktiem, kas ir portatīvie datori un dažādas datoru komponentes, kā arī citas elektroierīces. Kompānijas ASUS nosaukums radies no četriem vārds “Pegasus” burtiem, kas ir mitoloģiska grieķu būtne – zirgs ar spārniem. Šis simbols parāda aizrautību un pilnveidošanās mākslu, kas ir novērojams arī inovatīvajos ASUS kompānijas produktos.

Kāpēc izvēlēties ASUS poratīvo datoru?

 

– Plašs piedāvājuma klāsts (portatīvie datori mājām, multimediju vajadzibām, biznesa klases portatīvie datori, portatīvie datori spēlēm un cita veida datori);

– Pieejama cena (Lētākie portatīvie datori nopērkami sākot no nedaudz vairāk par 200 latiem)

– Lieisks serviss (Asus portatīvajiem datoriem ir 3 gadu garantija, kā arī tiek nodrošināts augstas kvalitātes serviss, lai maksimāli ātri vaŗetu risināt problēmas ar Asus datortehniku)

– Asus poratīvie datori ir izturīgi un praktiski (Asus poratīvos datorus ir izmantojuši darbam kosmosā, Everesta virsotnē, Ziemeļpolā un Dienvidpolā)

– Asus poratīvie datori ir saņēmuši ļoti daudz dažādus apbalvojumus, kas ar katru gadu pieaug, ja 2009. gadā tie bija 2599 apabalvojumi, tad jau 2011. gadā tie bija 3034 apbalvojumi

– Asus portatīvie datori ir augstākās kvalitātes datortehnikas produkti.

 

Asus portatīvos datorus izvēlēsies gan cilvēki, kas datoru lieto ļoti reti, gan arī profesionāļi, kas darbā pie datora pavada lielāko dienas daļu.

 

TOP Asus portatīvo datoru modeļi:

 

ASUS X501A poratīvia dators

 

Lielisks risinājums priekš portatīvā datora lietotājiem, kas daudz laika pavada ceļojot, taču kuriem ir svarīgi lai dators būtu ērts un ātrs. Par to liecina arī portatīvā datora specifikas rādītāji:

Procesors: Intel Core i3-3120M (2.5GHz, 3MB Cache)

Operatīvā atmiņa: 4GB DDR3, 1333MHz

Ietiplīgs cietais disks: 500GB HDD 5400 apgr./min.

Visas nepieciešamās pieslēgvietas (HDMI, VGA, USB porti). Tuerklāt poratīvā datora svars ir tikai 2,07 kilogrami.

Asus X501A portativais dators

Asus X550CC portatīvais dators

Pievilcīgs dizains, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, to piedāvājā jaunākais Asus X sērijas portatīvais dators Asus X550CC

Procesors: Intel Core i3-3217U (1.8GHz, 3MB Cache)

Operatīvā atmiņa: 4GB DDR3, 1600MHz

Ietilpīgs cietais disks: 500GB HDD 5400 apgr./min.

Jaudīga video karte: NVIDIA GeForce GT 720M (2GB DDR3 VRAM)

Visas nepieciešamās pieslēgvietas (HDMI, VGA, USB porti). Tuerklāt poratīvā datora svars ir tikai 2,3 kilogrami.

Asus X550CC portativais dators

 

Asusshop.lv interneta veikals nodrošina arī augstas kvalitātes piegādes servisu piedāvājot klientam saņemt portatīvo datoru 1 darba dienas laikā (Pasūtījums jāveic iepriekšējā dienā līdz plkst. 14:00), kā arī piegāde visā Latvijas teritorijā izmaksās tikai 5Ls.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply