Aizdevums bez ķīlas un nodrošinājuma

Aizdevums bez ķīlas ir kredīta veids, kas ir pieejams bez nodrošinājuma mantiskas vērtības jeb ķīlas veidā. Tas padara šo aizdevumu daudz ērtāk un vienkāršāk noformējamu nekā citus kredītus, jo Jums nav nepieciešams kārtot laikietilpīgas formalitātes, kas parasti vajadzīgas aizdevumu noformēšanai. Tāpat Jums nevajadzēs meklēt īpašumu vai mantu, ko ieķīlāt, sniedzot iespēju aizņemties arī personām, kam nepieder vērtības, ko ir iespējams noformēt atbilstoši noteikumiem par ķīlām..

Arī ātro aizdevumu kompānijas Vivus piedāvātais kredīts ir aizdevums bez ķīlas. Turklāt šis aizdevuma veids ir pieejams arī bez galvojuma vai citu formalitāšu kārtošanas. Lai saņemtu aizdevumu Jums nevajadzēs iesniegt dažāda veida dokumentus, ne tādus, kas apstiprina Jūsu ienākumu apmēru, ne arī citus. Tas padara aizdevuma noformēšanu neticami ērtu un ļauj to veikt, pat neizejot no mājām.

Vivus aizdevuma bez ķīlas maksimālais apmērs var būt līdz pat 1000 latiem un tā maksimālais atmaksas termiņš ir līdz 24 mēnešiem. Jūs varat izvēlēties aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu atkarībā no tā, cik liels kredīts ir nepieciešams un cik lielu ikmēneša maksājumu Jūs varat atļauties. Jo garāks būs aizdevuma atmaksas termiņš, jo mazāks būs ikmēneša maksājums, bet tādejādi pieaugs aizdevuma kopējās izmaksas.

Vivus aizdevums bez ķīlas var saņemt personas, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • Ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Kam nav kavētu kredīta maksājumu un pārkāptu parādsaistību.

Lai saņemtu aizdevumu personai ir nepieciešams atvērts bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un e-pasts. Uz e-pastu Jūs saņemsiet informāciju par aizdevuma statusu un atlikušajiem maksājumiem, kā arī informāciju par to kā veikt maksājumu un uz kādu bankas kontu veikt aizdevuma atmaksu.

Parasti kredīts pie Vivus ir pieejams tikai 15 minūšu laikā un visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai var veikt internetā, pat neizejot no mājām. Jums atliek tikai apmeklēt kompānijas mājas lapu un, sekojot norādēm reģistrēties un noformēt aizdevumu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply