LMT internets – Ātrums un stabilitāte.

          telekomunikācijas

    Esošajā komunikāciju un mobilitātes laikmetā ir grūti iztēloties savu ikdienu bez interneta pieslēguma. Gribot vai negribot, bet internetu mums nākas izmantot dažādu darbību veikšanai. Vai tā būtu tikai vienkāršas informācijas meklēšana, vai rēķinu apmaksa internetbankā, internets ir kļuvis jau par neatņemamu dzīves un arī darba pienākumu sastāvdaļu. Tiek piedāvāti jauni un dažādi pakalpojumi ar interneta starpniecību, tādēļ nepieciešams ātrs un stabils internets, lai veiksmīgi nodrošinātu darbību veikšanu tiešsaistē. Ir svarīgi, ja nepieciešams, lai var būt drošs, ka nepieciešamās informācijas atrašana vai pirkuma iegāde notiks bez aizķeršanā un uz interneta pieslēgumu var paļauties. Tas var būt ļoti traucējoši, kā arī kaitinoši, ja nav iespējams atrast nepieciešamo informāciju un starp katru darbību interneta vidē var paspēt uztaisīt tēju un sviestmaizi. Ja internetam ir jābūt daļai no mūsu ikdienas, tad mēs sagaidām no tā pietiekoši labu darbības kvalitāti no interneta sniedzējiem. Ja jāizvēlas interneta pakalpojuma sniedzējs ar stabilu un ātru internetu, tad viens no šiem uzņēmumiem noteikti ir Latvijas Mobilais Telefons. LMT darbojas jau vairākus gadus un ir sevi pierādījis, kā uzticamu sabiedroto. Pakalpojumi tiek piedāvāti ar visaugstāko iespējamo kvalitāti un vienkāršiem līguma nosacījumiem.

            LMT ir uzņēmums, kurš rūpējas un domā par saviem klientiem. Tādēļ tiek piedāvāts ceturtās paaudzes tīkla pārklājums 4G. Šis internets ir pieejams visiem LMT klientiem un arī LMT kartes lietotājiem. Ne par velti 4G tiek saukts par ceturtās paaudzes internetu, jo tā ātrums ir 10 reizes lielāks par zināmo 3G internetu. Dažādas lietotnes, sociālie tīkli, foto, video, e-pasti ir tas, kas padara mūsu ikdienu vienkāršāku un ērtāku. Ar 4G LMT internetu var nesatraukties par lēnām ielādēm, kuras var traucēt ikdienas darbam. LMT lepojas ar to ka klientiem ir pieejams plašākais 4G pārklājums Latvijā. Tas ir satriecoši ātrs, īss reakcijas laiks un piedāvā satura ielādes pat vienā acumirklī. Ar LMT var pilnībā izbaudīt visas interneta sniegtās priekšrocības un novērtēt LMT sniegto zibenīgi ātro internetu.

            LTE un LMT ir plašākais 4G pārklājums Latvijā, kuru var izmantot dažādās ierīcēs ne tikai telefonā, bet arī datorā un planšetē. Tas ir pietiekoši ātrs un kvalitatīvs, lai nodrošinātu dažādus pakalpojumu veidus. Kā arī LMT ir sācis piedāvāt iespēju izmantot pašlaik vismodernāko interneta tehnoloģiju, kas ir LTE Advanced jeb 4G+ internets. Jaunās un modernās tehnoloģijas nespēj pat sacensties ar visiem pieejamo 4G internetu. 4G+ internets piedāvāt 2 reizes lielāku interneta ātrumu kā 4G internets. Ja 4G piedāvā teorētisko lejupielādes ātrumu līdz 150 mb/s, tad 4G+ piedāvā 300 mb/s. Tomēr pašlaik 4G+nav pieejams visā Latvijā tikai Rīgas rajonā, kas ietver Jūrmalu, Siguldu, Ulbroku un tā tālāk, kā arī ir pieejams lielākajās Latvijas pilsētās kā Jelgava, Liepāja, Daugavpils un citas.

            Ja rodas kādi papildus jautājumi vai ir vēlme iegādāties ātru un stabilu internetu, var doties uz tuvāko Latvijas Mobilā Telefona klientu centriem. Kā arī var sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu telefoniski. Plašāku informāciju var iegūt LMT mājas lapā.

            LMT ir uzņēmums, kurš aug kopā ar valsti un nemitīgi attīstās. Latvijas Mobilais Telefons ir lepns par jau esošajiem sasniegumiem, un turpinās attīstīties, lai uzņēmuma klienti varētu saņemt labāko pakalpojumu kāds iespējams.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply