Trenažieris vēlamā rezultāta sasniegšanai

Ir vairāki svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties sev piemērotāko trenažieri.

Platība un cena

Ir jāapzinās platība, kas atvēlēta trenažiera novietošanai. Vienam trenažierim var būt nepieciešama pat līdz 9 m2 liela platība, savukārt, multifunkcionālie trenažieri aizņem pat līdz 60 m2 lielu platību. Trenažieru cenas svārstās no pāris desmitiem līdz pat vairākiem tūkstošiem latu, kas ir vairāk vai mazāk proporcionāli iekārtas kvalitātei – ekspluatācijas laiks un iespēju daudzveidība.

Trenažieru veidi

Trenažierus galvenokārt iedala divās grupās:

  • kardio trenažieri – attīsta izturību;
  • spēka trenažieri.

Pie kardio trenažieriem pieder skrejceliņi, velotrenažieri, steperi un eliptiskie trenažieri, savukārt, spēka trenažierus galvenokārt pārstāv dažādi soli un trenažieri, kur slodzei tiek izmantoti atsvari vai paša lietotāja svars. Viens no jaunākajiem kardio trenažieriem ir eliptiskais trenažieris, kuru mēdz dēvēt arī par slēpošanas trenažieri. Šī treniņa laikā tiek trenēti ne tikai muskuļi, bet arī sirds un asinsvadu sistēma un elpošanas sistēma.

Augums, svars un kustība

Ir jānovērtē trenažiera atbilstība lietotāja/-u augumam un svaram, kā arī paredzētajai noslodzei (viens vai vairāki lietotāji). Jāpārliecinās, ka trenažiera kustība ir biomehāniska, treniņa laikā nodrošinot maksimāli dabisku lietotāja kustību.

Displejs un programmas

Lai treniņa process būtu interesants, motivējošs un kontrolējams, ir svarīgi, lai uz displeja tiktu attēlota distance, ātrums, sadedzinātās kalorijas, kustības pretestība, treniņa laiks un sirds ritms. Mūsdienīgākajos trenažieros bez treniņprogrammas izvēles un saglabāšanas iespējām ir arī iespējas lietot internetu un pat pieslēgt iPhone vai iPad.

Life fitness

Life fitness ir galvenais trenažieru ražotājs visā pasaulē ar 40 gadu pieredzi šajā jomā. Life fitness moto ir radīt trenažierus, kuru darbība atbilst biomehānikas principiem un kuri motivē lietotājus darboties. Life fitness ir līderi ar savu trenažieru kvalitāti, inovācijām un pieredzi. Šobrīd tirgū ir pieejami vairāk kā 400 šī ražotāja produktu jebkurai gaumei un vajadzībām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , , ,

Leave a Reply