Mysport.lv – Sporta preces plašā piedāvājumā!

           sporta preces Nodarbojoties ar kādu sporta veidu profesionāli vai tikai hobija līmenī sporta apģērbs un inventārs ir neatņemama sastāvdaļa. Katram sporta veidiem ir izstrādāti specializēti apģērbi un inventārs. Lai iegādātos visu nepieciešamo jādodas uz sporta preču veikalu un Mysport.lv ir specializēts sporta preču veikals, kur noteikti varēs iegādāties visu nepieciešamo.

            Mysport.lv veikalos Rīgā, gan arī interneta veikalā var iegādāties preci tikai no oficiāliem ražotājiem nodrošinot kvalitāti. Sporta preču veikalā ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo distanču slēpošanai, skriešanai, riteņbraukšanai, triatlonam, orientēšanās sportam, rollerslēpošanai. Kā arī neatņemama piedāvāto preču klāstā ir sporta apģērbs un apavi gan ziemai, gan vasarai bērniem un pieaugušajiem. Veikalos Rīgā strādā zinoši pārdevēji, kuri nodarbojas ar sportu un spēs sniegt profesionālu palīdzību vai padomu par piemērotāko sporta apģērbu un inventāru. Veikali atrodas Rīgā Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73, kur preču klāsts ir plašs un ikviens spēs atrast meklēto. Tiek piedāvāts arī slēpju un velosipēdu serviss. Kā arī Mysport.lv organizē arī dažādas sacensības gan ziemā, gan vasarā. Ziemā tiek organizēta distanču slēpošanas Mysport kauss un vasarā norisinās riteņbraukšanas sacensības Mysport MTB Kauss.

            Lai uzzinātu vairāk par Mysport.lv noteikti var doties uz mājaslapu, kurā ir ļoti ērti atrodama visa nepieciešamā informācija. Kā arī mājaslapā var reģistrēties un iepirkties ar interneta starpniecību. Preci ir iespējams izņemt bez maksas Mysport veikalos vai arī var iegādātas preces saņemšanu veikt ar Omnivaspakomāta vai DPD Paku Bodes stacijas starpniecību. Kā arī tiek piedāvāta iespēja izmantot kurjera pakalpojumus. Ja saņemtā prece neapmierina vai neder, tad to var sūtīt atpakaļ uz veikalu 14 dienu laikā bez jebkādiem paskaidrojumiem. Mājaslapā ir izveidotas vairākas sadaļas, kas ļauj ātri un vienkārši orientēties un sadaļā „raksti” ir iespēja iepazīties ar dažādiem rakstiem, piemēram, par to kas ir termoveļa vai kas jāņem vērā iegādājoties slēpes un kādas slēpes izvelēties. Šajā sadaļā ir noderīga informācija ikvienam, kurš nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm.

            Mysport piedāvā arī iespēju iegādāties preci uz līzingu. Nevar noliegt, ka sporta apģērbs un inventārs var būt dārgs un ne vienmēr ir uzreiz pieejama visa nepieciešamā summa. Līzinga iespējas tiek piedāvātas sadarbībā ar UNO līzings, kuru piedāvā Akciju Sabiedrība Bigbank. Tiek piedāvāts bezprocentu un standarta līzings. Bezprocentu līzings ir pieejams precēm, kuras tiek iegādātas par pilnu cenu un tā apmaksu var noformēt no 3 līdz 12 mēnešiem. Standarta līzings ir pieejams visam precēm un atmaksas periods ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem. Līzinga noformēšana ir bezmaksas un nav nepieciešama pirmā iemaksa. Līzingu ir iespējams noformēt uz vietas veikalā. Noformēšana ilgst apmēram 15 līdz 45 minūtes un pēc pozitīvas atbildes no līzinga kompānijas var doties mājās ar iegādāto preci. Lai noformētu līzingu klientam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un jāuzrāda derīga Latvijas Republikas pase vai eID karte. Lēmumu par līzinga piešķiršanu var saņemt nekavējoties. Šādā veidā Mysport vēlas nodrošināt iespēju, lai ikviens varētu iegādāties sporta apģērbu un inventāru un nebūtu jāierobežo savas iespēja nodarboties ar sporta aktivitātēm.

Nodarbošanās ar sportu ir veids kā uzlabot savu veselību un arī iegūt sportisku izskatu. Tādēļ Mysport specializētais sporta preču veikals būs lieliska vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo savam sportiskajām aktivitātēm.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply