Katrai mājai nepieciešama sēta!

žogsVisbiežāk esam pieraduši redzēt, ka privātmājām apkārt apjozti žogi – kādu nu kurš saimnieks izvēlas – citam tas ir metāla, kādam sastādīts no augošiem dzīvžogiem, kāds cits izvēlas koka žogu savai mājai. Jāatzīst, lai gan katrs no minētajiem variantiem ir gana labs un atbilstošs savai primārajai funkcijai – pasargāt pagalmu no svešiniekiem un garāmgājēju skatieniem, koka žogi joprojām ir gan populāri, gan moderni, gan praktiski, gan arīdzan var būt ļoti interesanti, ja izvēlamies ne standarta variantus žogam.

Ekoloģiskā un dabiskā cienītājiem koka žogi būs vistīkamākie un piemērotākie – dabisks koks, kas gan izskatās labi, gan pilda tam paredzēto funkciju. Turklāt augstumu, žoga dēļu platumu, atstarpes starp tiem – varam taču paši brīvi izvēlēties, pirmkārt, kāds mūsu žogs īsti izskatīsies. Otrkārt – kādā krāsā tas būs. Krāsa (kur kokam pieejamas dažādas ekoloģiskas, kvalitatīvas un noturīgas krāsas).

Tiem, kam apņēmības vairāk un “rokas aug no pareizās vietas”, iespējama opcija – būvēt žogu pašam. Jāizvēlas atbilstoši materiāli, jāizplāno žoga garums (apkārt teritorijai), vārti un citas būtiskas detaļas, un var būvēt pats. Tiesa, visbiežāk izvēlamies šo darbiņu uzticēt profesionāļiem, kur pašiem jāizvēlas vien materiāls, tas, kā žogs izskatīsies, kur būs vārti un dažādi citi saimnieciski sīkumi.

Un lai gan koku bieži vien neuzskata par izturīgāko materiālu, pareizi celts un krāsots koka žogs ir ļoti izturīgs un būs mājas teritorijas “sargs” ilgu laiku.

Atradīsi sev piemērotako šeit:

http://220.lv/lv/darzam/zogi

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply