SMS kredīts – viena īsziņa un nauda Tavā kontā!

Sms kredīts dod Tev iespēju aizņemties, nosūtot tikai vienu sms! Tas ir ātrs un ērts veids kā saņemt naudu, jo aizņem pavisam maz laika. Viss, kas Tev jādara, īsziņā jānorāda summa, ko vēlies aizņemtie un atmaksas termiņš, cik ilgā laikā būsi gatavs atdot aizdevumu. Tas arī viss, saņem naudu un tērē to pēc saviem ieskatiem!

Cik daudz naudas var aizņemties, izmantojot sms kredītu?

Tas, kāda summa Tev ir pieejama, ir atkarīgs no aizdevēja. Gandrīz visi kreditori ir noteikuši līdzīgas maksimālo summu likmes, ko var aizņemties klients, tomēr mēdz būt arī starpības Ls 100, Ls 200 latu apmērā. Piemēram, ātro kredītu izsniedzējs ViaSMS piedāvā aizņemties līdz Ls 300.

Tomēr jāpievērš uzmanība tam, vai jau kādreiz esi aizņēmies pie konkrētā kreditora. Turpinot piemēru par ViaSMS:

  • Ja esi esošs klients un veiksmīgi esi atmaksājis iepriekšējos aizdevumus, vari aizņemties jau minētos Ls 300.
  • Ja esi jauns klients, tad aizņemties varēsi līdz Ls 150! Tas, protams, nav tik daudz cik var saņemt jau esošs klients, bet ir kāda cita pozitīva īpašība – tas ir pirmais kredīts bez maksas! Tātad saņem naudu un atpakaļ atdod tik pat, nepārmaksājot ne santīma!
Via SMS kredīts

Kredīts klienta kontā – jau 10 līdz 15 minūtēs

Tā kā aizņemšanās procesā Tev nav jākārto nekādi dokumenti, nauda klienta bankas kontā tiek ieskaitīta maksimāli ātri. Bet atceries, ka sms kredīts tiek piešķirts galvenokārt tikai reģistrētiem lietotājiem. Tas nozīmē, ka, lai aizņemtos, Tev sākumā ir jāaizpilda reģistrācijas forma aizdevēja mājaslapā.

Reģistrācija nav nekāds laika kavēklis, jo aizņem burtiski pārs minūtes un tad vari pieteikties aizdevumam! Ja jau esi reģistrēts lietotājs, aizņemties ir vēl vieglāk. Ja, piem., jau esi reģistrēts klients pie ViaSMS, tad Tev nav jāveic nekādas papildus darbības – atliek vien nosūtīt sms ar kredīta pieprasījumu un saņemt naudu no ViaSMS!

Ar sms starpniecību vari aizņemties tik pat lielas summas, cik var aizņemties zvanot vai nosūtot pieprasījumu internetā. Kredīta apjoma ziņā atšķirības nekādas. Tikmēr laika ziņā, šis aizņemšanās veids ir vis izdevīgākais, jo prasa vien minūti vai divas – vari pieteiktu aizdevumu jebkurā brīdī, kad tas nepieciešams!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply