„Profit Service” biznesa pakalpojumi

SIA „Profit Service” vēlas jūs iepazīstināt ar saviem pakalpojumiem, lai varbūt jau rīt uzsāktu ilgtermiņa sadarbību tieši ar jums. Jebkurās biznesa attiecībās mums ir svarīgi palīdzēt klientam sasniegt mērķus ātrāk un izdevīgāk, jo uzskatām, ka klienta labklājība un attīstība ir tiešā veidā sasitīta ar mūsu peļņu.

Sākumā grāmatvedības pakalpojumi bija tas, ar ko „Profit Service” ienāca tirgū un kļuva atpazīstams gan vietējo, gan ārzemju uzņēmumu lokā. Mūsu klientu vidū ir gan vidējie un mazie uzņēmumi, gan arī uzņēmumi, ko pazīst Latvijā un Eiropā. Grāmatvedība nav tikai mūsu darbs – tā ir arī dzīvesveids, ko daarām ar prieku un mīlestību. Klienti mūs atpazīst un raksturo kā uzticamu, stabilu un drošu grāmatvedības uzņēmumu.

Papildus grāmatvedības pakalpojumiem sākot no 2011. gada decembra „Profit Service” piedāvā arī cita veida biznesa pakalpojumus. Populārākie no tiem ir juridiskās konsultācijas un pakalpojumi, piemēram, uzņēmuma reģistrēšana, līgumu izstrādes, maksātnespējas pieteikumu sagatavošana un šķīrējtiesas procesu pārstāvniecība, kā arī citi pakalpojumi, kas ietilpst juridisko pakalpojumu grupā. Biznesā mēs esam elastīgi un pretīmnākoši, tāpēc varam nodrošināt arī citus juridiskos pakalpojumus pēc individuālas nepieciešamības.

No citiem jaunajiem pakalpojumiem vēlamies izcelt arī IT pakalpojumus un virtuālo biroju.

Ikviens uzņēmums, kurš strādā ar klientiem un vēlas potenciālos klientus internetā iepazīstināt ar saviem produktiem, nevar iztikt bez mājaslapas, kuri ir vienkārši sasniedzama meklēšanas servisos, piemēram, Google. Ja jūsu uzņēmuma mājaslapa Google jau atrodas starp TOP 10 lapām ar jūs interesējošo atslēgas vārdu, tad varat apsteigt konkurentus, izveidojot blogu. Blogs būs ne tikai informatīvs materiāls, caur to jūs arī piesaistīsiet  jaunus klientus, parādīsiet viņiem, ka esat speciālisti savā jomā un aicināsiet par sevi uzzināt vairāk mājaslapā. Mēs jums palīdzēsim to izdarīt ātrāk un lētāk.

Virtuālo biroju mēs sākām piedāvāt, jo mēs labi zinām, ka ja grāmatvedības pakalpojumi ir tie, bez kuriem nevar iztikt neviens uzņēmējs, tad bez biroja, lietvedes vai sekretāres var iztikt, it sevišķi ja esat jauns uzņēmums un jums nav nepieciešams ikdienā tikties ar klientiem vai arī apgrozījums vēl nav tik liels, lai atmaksātos biroja īre. Jums nevajag obligāti ieguldīt līdzekļus telpu īrē, mēbeļu un tehnikas iegādē. „Profit Service” piedāvātajā virtuālajā birojā ietilpst visas tās lietas, kas ir nepieciešamas, lai strādātu, attīstītos, slēgtu līgumus un lai klienti varētu sazināties ar jums. Virtuālajā birojā ietilpst tādi pakalpojumi kā reālā un pasta adrese, telefona un faksa līnija, lietvede, kas pieņems jūsu klientu zvanus un sakārtos jūsu korespondenci. Virtuālais birojs ir ne tikai mūsdienīgs pakalpojums moderniem uzņēmumiem, bet arī veids kā optimizēt savas izmaksas un vairāk naudas novirzīt attīstībai. Piem., jums nebūs jāiegādājas datortehnika un programmatūra, nebūs jāraizējas par sociālajiem nodokļiem un darba vietu iekārtošanu. Viss, ko jums vajadzēs – pateikt mums, cik bieži jūs vēlēsieties saņemt informāciju par ienākošajiem zvaniem, vēstulēm un citiem jaunumiem.

Ja arī jūs esat uzņēmējs, kurš vēlas sasniegt labākus rezultātus un iegūt drošu biznesa partneri, sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai noskaidrotu kāda veida pakalpojumus varam nodrošināt tieši jūsu uzņēmumam. Ja esat jauns uzņēmums un savu darbību reģistrējuši pēdējo 6 mēnešu laikā, mēs jums sagatavosim praktisku dāvanu un īpašas atlaides.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply