Maināmo paklāju noma

Lai arī uzņēmuma telpas tiek tīrītas katru dienu vai pat vairākas reizes dienā, tās vienalga izskatās nekoptas, jo tiek piegružotas zibenīgi? Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) ir risinājums. Uzņēmuma piedāvātā maināmo paklāju noma ir viens no ērtākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā bez īpašas piepūles parūpēties, lai uzņēmuma telpas vienmēr būtu tīras un sausas.

Maināmo paklāju noma ir efektīvs un ļoti vienkāršs veids, kā uzturēt uzņēmuma telpas tīras un sausas, jo lieliski novērš to pienēsāšanu ar netīrumiem. Maināmo paklāju noma palīdz taupīt, laiku, enerģiju un līdzekļus, kas tiek patērēta, ja nepieciešams telpas tīrīt vairākas reizes dienā.

Pateicoties EPS piedāvātājai maināmo paklāju nomai, uzņēmuma telpas vienmēr būs sausas un tīras. Turklāt EPS piedāvā arī pilnu paklāju servisu, kas vēl vairāk taupīs Jūsu laiku un līdzekļus. EPS speciālisti parūpēsies par paklāju atvešanu, tīrīšanu, kopšanu, nomaiņu un uzturēšanu. Maināmie paklāji vienmēr būs tīri un labā stāvoklī.

EPS piedāvā sešu dažādu veidu maināmo paklāju nomu:

  • Neilona manāmo paklāju noma;
  • Kokvilnas maināmo paklāju noma;
  • Logo maināmo paklāju noma;
  • Sarkano maināmo paklāju noma;
  • Komforta maināmo paklāju noma;
  • Skreiperu noma.

Dažādi maināmie paklāji atšķiras ar materiālu un vairākiem citiem rādītājiem. Piemēram, neilona, sarkanie un logo paklāji ir izgatavoti no neilona šķiedrām, kas aiztur apmēram 70 procentus netīrumu. Tie atšķiras tikai vizuāli, neilona paklāji ir ļoti vienkārši un vienkrāsaini, uz logo paklājiem ir iespējams izvietot uzņēmuma logotipu vai reklāmu, bet sarkanie paklāji ir koši sarkanā krāsā un paredzēti īpašas noskaņas radīšanai. Skreiperi ir izgatavoti no gumijas un paredzēti rupjo gružu savākšanai pie ieejas durvīm, bet komforta paklāji paredzēti drošības nodrošināšanai telpās ar slidenām grīdām.

EPS maināmo paklāju noma ir pieejama visā Latvijā. Plašāka informācija par maināmo paklāju nomu ir pieejama pie EPS pārstāvjiem, kā arī uzņēmuma mājas lapā berendsen.lv.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply