Skreiperis rupjo gružu savākšanai

Nepieciešams paklājs rupjo gružu savākšanai pie uzņēmuma ārdurvīm pirms maināmā paklāja? Lielisks risinājums ir Emblēmu Paklāju Servisa (EPS) piedāvātie skreiperi. Tie ir neliela izmēra gumijas paklāji jeb kājslauķi, kas paredzēti tādu netīrumu, kā grants, dubļi un sniegs, notīrīšanai no apaviem pirms ieiešanas telpās. Pieejami gan parastie skreiperi, gan īpaši izstrādāti kājslauķi ar uzņēmuma logo.

Skreiperis ir gumijas paklājs, ko parasti izvieto pie telpu ārdurvīm rupjo netīrumu savākšanai. Tā nosaukums radies no angļu vārda scrape, kas tulkojumā nozīmē kasīšana vai skrāpēšana. Tas var atrasties pie durvīm gan ārpusē, gan iekšpusē, jo ir izstrādāts no izturīgas nitrilgumijas, kas labi panes dažādus laika apstākļus un ziemā neplaisā.

Skreiperiem ir salīdzinoši liels protektors, kas veiksmīgi noberž dubļus, sniegu vai citus netīrumus no apaviem pirms ieiešanas telpās.

EPS piedāvā vairāku veidu skreiperus. Pieejami divu dažādu izmēru skreiperi – 85 x 140 centimetri un 115 x 180 centimetri. Tāpat skreipera krāsa var būt dažāda. Iespējams saņemt gan pavisam vienkāršus melnus kājslauķus, gan skreiperus ar uzņēmuma logo, īpašu zīmējumu vai cita veida ziņojumu. Šis risinājums apvieno skreipera funkcijas un vienkāršu veidu kā piesaistīt cilvēku uzmanību un rūpēties par uzņēmuma tēlu.

EPS piedāvātie skreiperi sniedz:

  • Lielisku grīdas segumu un maināmo paklāju aizsardzību;
  • Lielāku tīrību telpās;
  • Mazākus uztraukumus par paklāju kopšanu, izvēloties skreiperu paklāju servisu.

EPS skreiperu paklāju serviss ietver gan paklāju nomu, gan to kopšanu un nomaiņu. Tas nozīmē, ka uzņēmumam, nav jāuztraucas par skreiperu tīrīšanu, kopšanu un nomaiņu, visas šīs darbības veiks apmācīti EPS darbinieki ar speciālu aprīkojumu. Jāpiebilst, ka EPS skreiperu mazgāšanai un kopšanai izmanto videi draudzīgas tehnoloģijas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply