Kredīts mājas pirkšanai

Lauku novados sava māja ir ierasta lieta, tā parasti ir mantota no iepriekšējām vecāku un vecvecāku paaudzēm un pamazām atjaunota. Šie cilvēki, kuriem ir savas mājas, daudzi pat neapzinās, cik priviliģētā stāvoklī atrodas, salīdzinot ar lielāko daļu pilsētu iemītniekiem, kas dzīvo īrētos vai nopirktos dzīvoklīšos. Par savu māju sapņo gandrīz katra ģimene, kurai nākas domāt, kā sadalīt pavisam nelielo dzīves telpu starp visiem ģimenes loceļiem. Privātā mājā ir pavisam cita enerģijas plūsma, jo visās debess pusēs aiz plānajām sienām nav kaimiņi, kurus nebūt nevaram izvēlēties. Ir iespēja iekārtot savu pagalmu, ērti novietot auto. Māja ir liels ieguvums, ja ģimenē ir mazi bērni. Bērniem, kas mitinās dzīvokļos, lai paspēlētos un izkustētos svaigā gaisā, ir jādodas uz kādu publisko spēļu laukumu, bet māju īpašnieki var šādu spēļu vietu pēc saviem ieskatiem iekārtot pagalmā, jo ne vienmēr vecākiem ir laiks kopā ar bērnu doties uz parku. Savā pagalmā bērnu var ērti pieskatīt arī no mājas, un vecāki var paralēli veikt kādu ieplānoto darbu vai arī ērti atpūsties šūpuļtīklā, ko nav iespējams izdarīt bērnu spēļu laukumā. Protams, ka māja prasa arī daudz lielāku darbu, uzmanību un arī finanses, bet, ja pat to domājam kā par ieguldījumu arī ģimenes nākamo paaudžu labklājībā, tad tas tomēr atmaksājas.
Sava māja pilsētā
Arī mūsu ģimene jau septiņus gadus mitinājās dzīvoklī Jelgavā. Šo dzīvokli bijām iegādājušies savā īpašumā. Tam bija divas istabas, kas iekārtotas ļoti kompakti. Tad, kad sākām te dzīvot, mums bija viens bērns. Ar dažu gadu satarpību pieteicās vēl divi mazie, un mēs kļuvām par daudzbērnu ģimeni divistabu dzīvoklī. Brīžiem nebija pat kur apgriezties. Es biju lielā stresā, jo man diendienā bija jāpavada laiks ar mazajiem bērniem šajās šaurajās sienās. Ar vīru nopietni runājām, ka nepieciešams risinājums. Sapnis par savu māju, pagalmu un nelielu dārziņu man bijis vienmēr. Vīrs piekrita apskatīties, kādas mājas tuvākajā apkārtnē tiek pārdotas, jo uz citu pilsētas rajonu pārcelties negribējām, meitai tepat bija skola. Pēc vairāku māju apskates atradām tādu, kurā es sajutu, ka tā ir mana. Mājai gan bija nepieciešams remonts, bet toties bija paliels pagalms ar sētu, saimniecības ēkas, labi kaimiņi un skola pavisam tuvu. Nākamais solis bija noskaidrot, kur pieejami izdevīgākie kredīti mājas iegādei. Nolēmām dzīvokli izmantot kā ķīlu mājas kredītam. Zinājām, ka tās ir saistības uz ilgu laiku un savā ziņā arī pārbaudījums ģimenes stiprumam, jo no šīm saistībām tā vienkārši nevar izstāties, tā būs mūsu abu atbildība. Mums paveicās un jau pavisam ātri izdevās atrast kreditētāju par saprātīgiem nosacījumiem. Jau pēc nepilna mēneša, kamēr vīrs vadīja mājas uzlabošanas darbus, es jau iekārtoju pirmās puķu dobes. Tā bija lieliska sajūta – rosīties savā pagalmā.
BIGBANK kredīts
Tā kā dzīvokli bijām iegādājušies ar BIGBANK palīdzību, arī, pērkot māju, vispirms vērsāmies šeit, jo iepriekšējā sadarbība bija veiksmīga, mēs bijām pārbaudīti klienti vairāku gadu garumā. BIGBANK kredīti vienmēr bijuši pieejami plašai iedzīvotāju daļai, un banka pazīstama ar savu individuālo attieksmi pret katru klientu, mēģinot īstenot viņa vajadzības. BIGBANK piekrita kreditēt mūsu jauno māju, dzīvoklis tika izmantots kā ķīla. Dzīvokli arī izīrējām, jo tā bija iespēja saņemt daļu naudas, kas ik mēnesi jāmaksā bankai par māju.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply