Noderīgi padomi iegādājoties skrejceliņa trenažieri

Skrejceliņa trenažieris ir viens no iecienītākajiem fitnesa aprīkojumiem visā pasaulē. trenažiera lietošana ir vienkārša un tā pamatā ir dabiskas kustības gan soļošana, gan skriešana. Kā liecina speciālistu pētījumi, skrejceliņa trenažieri dod vislabākos rezultātos salīdzinot ar citām fitnesa iekārtām. Pieaugot popularitātei, palielinās arī to cilvēku skaits, kas šos trenažierus iegādājas un lieto mājas apstākļos. Ja arī Jūs esiet nolēmuši iegādāties skrejceliņu, tad šajā rakstā centīsimies sniegt noderīgus padomus, kas palīdzēs Jums iegādāties trenažieri tieši Jūsu vajadzībām.

Skrejceliņa trenažiera cena

Daudziem no jums trenažiera iegāde ir būtisks naudas ieguldījums, tāpēc svarīgi ir novērtēt katra trenažiera sniegtās iespējas un kvalitāti. Visus skrejceliņa trenažierus, galvenokārt, iespējams sadalīt šādās kategorijās:

  • ekonomiskā cenu kategorija ($500 – $1,500);
  • vidējā cenu kategorija ($1,500 – $3,000);
  • kvalitātes jeb PRO kategorija ($3,000 un vairāk).

Trenažiera motors

Motors ir skrejceliņa trenažiera nozīmīgākā sastāvdaļa, jo tam jāveic grūtākais darbs trenažiera darbībā tāpēc, iegādājoties trenažieri, ieteicams izvēlēties tādus, kuru motoram ir vismaz 1 gada garantija. Ja vēlaties, lai skrejceliņa darbība būtu klusāka, jāizvēlas trenažieri ar līdzstrāvas motoru.

Skrejceliņa stabilitāte

Izmēģiniet trenažieri ar sporta apaviem un apģērbu. Skrejceliņa plūdumam ir jābūt vienmērīgam un stabilam. Trenažiera rokturiem jābut izturīgiem, lai spētu Jūs atbalstīt un tiem jāatrodas ērtā pozīcijā, lai būtu iespējams tos viegli aptvert. Skrejceliņa joslai jābūt pietiekami platai un garai, lai tā atbilstu Jūsu soļu garumam.

Skrejceliņu treniņa funkcijas

Lai treniņš nekļūtu garlaicīgs, jāizvēlas trenažieris, kuram ir vairākas treniņu programmas. Ar tām iespējams dažādot treniņa tempu un skrejceliņa joslas slīpumu. Atsevišķi trenažieru modeļi ir aprīkoti ar pulsa kontroles ierīci, kas treniņa laikā palīdz kontrolēt sirdsdarbību. Savukārt citus iespējams savienot ar audio un video atskaņotājiem vai arī ar globālo tīmekli, lai iegūtu jaunas treniņu programmas.

Motorizētie un manuālie skrejceliņi

Manuālie skrejceliņi ir manāmi lētāki par motorizētajiem trenažieriem, kas varētu piesaistīt pircēju uzmanību tomēr manuālajiem trenažieriem ir būtiski trūkumi. Bieži vien tos ir grūti iekustināt, neizmantojot galēju slīpumu, un sākot kustēties, slīpumu nomainīt vairs nevar. Zemā cena bieži vien arī nozīmē neizturīgāku konstrukciju.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

Leave a Reply