Videokameras: padomi pircējiem

video kameras 1a.lvVideokamera var prasīt diez gan lielu ieguldījumu un tā ir ļoti svarīga, kad runa iet par augstas kvalitātes video ierakstīšanu. Tomēr pārpildītajā tirgū, kur atrodamas dažādu ražotāju kameras, var būt diez gan grūti izšķirties par labu kādam konkrētam modelim. Taču, pirms skrienat laukā un sākt skatīties, kādas jaunākās videokameras pieejamas vai to, kuras tagad pieejamas ar lielu atlaidi, apsveriet vairākus ieteikumus.

Pirms iegādājaties videokameru:

  • Nosakiet savas vēlmes;
  • Apdomājiet par funkcijām, ko meklējat kamerā;
  • Apdomājiet vai būs nepieciešami papildus aksesuāri;
  • Veiciet izpēti un tikai tad izdariet pirkumu.

Nosakiet savas vēlmes

 Vispirms ir nepieciešams noskaidrot, kam Jūs izmantosiet šo videokameru? Ja Jums ir sapnis kļūt par youtube zvaigzni vai veidot savu vlogu, tad Jums būs jāiegādājas kamera ar webkameras funkciju. Ja savukārt vēlaties iemūžināt skaistos mirkļus kopā ar ģimeni vai vienkārši kādu ceļojumu, varētu derēt arī vidējās klases kameras, bet, ja grasāties uzņemt filmu, protams, būs nepieciešama augstas klases kamera, kas ļaus veikt profesionālu darbu.

Kameras funkcijas

 Tiklīdz Jūs zināt kam Jums būs nepieciešama videokamera, ir laiks padomāt arī par nepieciešamajām funkcijām. Kādus formātu Jūs vēlaties – augstas izšķirtspējas vai pietiek ar standarta? Tāpat, kāda veida ieraksta funkcija Jums šķiet ērtāka – mini-DV kasete, DVD disks, iebūvēts cietais disks vai varbūt atmiņas kartes?

Papildus aksesuāri

 Kas jau ir iekļauts līdzi kamerai un cik maksā papildus aksesuāri? Atcerieties, ka jāpatur prātā baterijas, mikrofonu, kabeļu, atmiņas karšu un rediģēšanas programmu izmaksas, ne tikai videokameras sākotnējās izmaksas. Ja kāda vai vairums šo lietu jau ir iekļautas videokameru komplektā, tas palielina Jūsu pirkuma vērtību.

Veiciet papildus izpēti

 Līdz esat samazinājis loku līdz dažām potenciālajām kamerām, izlasiet par tām atsauksmes vai sameklējiet papildus informāciju, tam jau mūsdienas ir domāts internets. Bez tam, viena no gudrākajām lietām būtu ne tikai atsauksmju izpēte, bet arī pašas kameras iegāde internetā.

 Piem., Latvijas lielākajā interneta veikalā 1A.LV iespējams iegādāties desmitiem videokameru modeļu no tādiem ražotājiem kā Canon, Panasonic un Sony par vienām no zemākajām cenām Latvijā. Lai būtu ērtāk veikt izvēli, pie katra no kameras modeļiem pieejams arī apraksts un izklāsts par tehnisko specifikāciju.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply