Viasat dekodera uzstādīšana

Ar digitālās televīzijas ieviešanu, televizoram TV pakalpojumu uztveršanai ir nepieciešamas dekoders. Latvijā telekomunikāciju pakalpojumus nodrošina dažādi operatori, taču viens no teritoriāli plašākajiem, kā arī, ar saturiskāki aizraujošāko programmu piedāvātājiem ir Viasat. Skatītājiem ir pieejamas četru veidu programmu paketes – Starta, Sudraba, Zelta un Platīna. Viasat piedāvā trīs dažāda veida dekoderus – standarta, kas noderēs starta un sudraba piedāvājumam, tā arī Viasat HD un Viasat HD Plus, ar kuru palīdzību pilnvērtīgi varēs baudīt arī Zelta un Platīna programmu HD piedāvājumu.

Viasat piedāvātajiem HD dekoderiem ir papildus funkcijas: Viasat katrā istabā dos iespēju bērniem skatīties multfilmas, kamēr tētis slimo par hokeja maču. Tomēr šādā gadījumā katras istabas televizoram būs vajadzīgs savs dekoders. Funkcija – vecāku slēdzene ļaus nobloķēt bērniem neparedzētās pārraides vai kanālus. TV programmā uzzināsiet ne vien seriālu, filmu un raidījumu secību, bet arī to anotācijas. Ja iecienītā seriāla laikā tev ir veicami neatliekami uzdevumi, noderēs opcija Viasat Plus. Tā piedāvās seriālu ierakstīt, iepauzēt vai attīt no sākuma. Īpašu luksusu skaņas, attēla kvalitātē tu gūsi no Viasat HD iespējām. HD kvalitātē Viasat piedāvā skatīties ģeogrāfijas, sporta un pieaugušajiem domātos kanālus.

Lielākajā daļā piedāvājumu, piemēram, HD dekodera uzstādīšana ir iekļauta cenā. TV dekoderu var uzstādīt pats klients, sekojot Viasat mājas lapā esošās rokasgrāmatas nosacījumiem un zīmējumiem. Viasat digitālajai televīzija var pieteikties uzņēmuma mājas lapā. Izvēloties sev tīkamāko TV kanālu paketi un atbilstošāko dekoderi. Turpat ir iespējams pārbaudīt, vai jūsu dzīvesvietā ir iespējams pieslēgt Viasat pakalpojumus. Šobrīd Viasat jau aptver visu Latvijas teritoriju. Mājas lapā ir lasāmi līguma nosacījumi, tiek piedāvātas dažādas izdevīgas kombinācijas.Ja tomēr nepieciešams noskaidrot detaļas, atliek aizpildīt ātro kontakta formu un gaidīt Viasat aģenta zvanu. Viasat pakalpojumu ir iespējams pieteikt Tele2 klientu apkalpošanas centros.

Visasat piedāvājums būs īstā izvēle TV gardēžiem, kuri sen jau sapņo par personīgo kino zāli savas dzīvojamās istabas ērtajā sofā!Visasat atalgo sev lojālos klientus – piesaki Viasat savus draugus un saņem iespēju skatīties programmas bez maksas! Jo vairāk draugu, jo vairāk bez maksas programmu!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Viasat dekodera uzstādīšana”

  1. […] Ar digitālās televīzijas ieviešanu, televizoram TV pakalpojumu uztveršanai ir nepieciešamas dekoders. Latvijā telekomunikāciju pakalpojumus nodrošina dažādi operatori, taču viens no teritoriāli plašākajiem, kā arī, ar saturiskāki aizraujošāko programmu piedāvātājiem ir…Visu rakstu lasiet šeit : Viasat dekodera uzstādīšana […]

Leave a Reply