Vai Izzi piedāvā optisko internetu?

Viens no mūsdienīgas dzīves rādītājiem ir stabils un ātrs interneta pieslēgums. Šādas prasības var apmierināt optiskais internets. Kā zināms, optisko internetu piedāvā daudzas kompānijas un šajā ziņā arī IZZI nav izņēmums. Taču jāatceras, ka IZZI optikas pakalpojumi ir pieejami galvenokārt Prime pakalpojumu lietotājiem.

Noskaidrosim, ko piedāvā Prime pakalpojums? Vienkāršāk sakot, tas ir mājas komunikāciju tīkls, kurš apvieno vairākas elektroierīces vienkopus – datoru, printeri, televizoru un telefonu. Savienot visas mājas telekomunikāciju iekārtas ir iespējams gan paša spēkiem, gan izsaucot meistaru. Ja mājās tiek lietoti vairāki datori, tad IZZI optikas ierīkošana būs izdevīgs variants, jo optisko internetu var pieslēgt četriem stacionārajiem datoriem vienlaicīgi. Ja izmantojat portatīvo datoru, tad mājās varat lietot arī bezvadu internetu, iegādājoties rūteri.

Jautāsiet, kāds ir IZZI optiskā interneta ātrums? Tas būs maksimālais ar ko spēj nodrošināt IZZI – līdz 300 Mbit/s. Optisko internetu Jūs varēsiet ierīkot katrai mājai atsevišķi (tiek nodrošināta individuāla interneta pieslēgvieta), taču kā IZZI optikas mīnuss ir jāmin tas, ka šo pieslēgumu nebūs iespējams ierīkot pilnīgi visās mājsaimniecībās.

Izzi optiskais internets

Papildus optiskajam internetam, ar Prime komplektu Jūs varēsiet ietaupīt energoresursus, jo multifunkcionālais rūteris IZZI Acces garantē minimālu elektrības patēriņu. Turklāt IZZI domā arī par drošību, jo interneta savienojumam automātiski tiek integrēts arī ugunsmūris jeb firewall, tas nozīmē, ka mājās lietotās tehniskās ierīces tiks pasargātas no datora vīrusiem. Bet kontroles sistēma nodrošinās interneta laika ierobežojumu. Domājot par bērnu drošību, vecākiem ir iespēja uzstādīt arī ierobežojumus, kas attiecas uz kādas mājas lapas pieejamību. Ierīkojot optisko internetu kompānijas darbinieki ir padomājuši arī par servisa pieejamības garantiju. Tas nozīmē, ka pakalpojumu pieejamība klientiem tiek nodrošināta 98% apmērā. Mājsaimniecības, kurās jau ieviests optiskais internets var saņemt plašu interneta pakalpojumu klāstu.

Optiskais internets paredz vienkāršu un ērtu interneta pakalpojumu lietošanu. Var minēt, ka daudz ātrāks par IZZI optisko internetu ir Lattelecom optiskais interneta pieslēgums. Nevajag atteikties no visiem dzīves labumiem, izmanto optisko internetu un saņem labāko, ko sniedz modernās tehnoloģijas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply