TV5 online tiešraide

tv5 online tiesraideVienīgais Latvijas krievu valodā translētais kanāls TV5 iet līdzi laikam. Kopš 2012. gada jūlija tam ir jauns logo. Turklāt tas ir mainījies ne tikai vizuāli, bet arī saturiski – kanāla veidotāji ir parūpējušies par jauniem raidījumiem jaunajā sezonā. Jau labu laiku TV5 var skatīties arī internetā.

Skatīšanos tv5 online nodrošina telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Lattelecom. Daudzi jau ir dzirdējuši par pēdēja laika Lattelecom ievērojamāko sasniegumu − interneta televīziju, pateicoties kurai tiek mainīti sabiedrības TV skatīšanās paradumi. Tagad savus iemīļotos raidījumus var skatīties ne vien sēžot dīvānā pie televizora, bet visur, kur pieejams portatīvais dators vai mobilā ierīce ar interneta pieslēgumu. TV pie brokastu galda, pludmalē vai garāžā − to visu nodrošina lapa lattelecom.tv.

Interneta televīzijā varēsiet skatīties savu iecienīto kanālu tv5 online vai jebkuru citu no tur pieejamajiem kanāliem tiešraidē. Turklāt TV5 ir to piecu kanālu vidū, kuriem ir pieejams arī pēdējo piecu dienu raidījumu arhīvs. Jebkuram interesentam ir iespēja 3 dienas šīs iespējas izmēģināt bezmaksas. Vēlāk bezmaksas tv5 online un citi kanāli būs pieejami tikai vērtīgāko Lattelecom pakalpojumu klientiem. Skan vilinoši bonusā iegūtā šādu ekstru, vai ne?

Starp citu, tv5 online ir skatāms tikpat labā kvalitātē kā uz televizora ekrāna. Maldīgs ir pieņēmums, ka televīzijas skatīšanai internetā ir nepieciešams sevišķi ātrs internets. Augstu interneta televīzijas kvalitāti nodrošinās internets, kas ir vien 2, 5 Mbit/s ātrs. Tiesa, ja vienlaicīgi vēlaties skatīties vairākus kanālus, piemēram, tv5 online datorā, LNT online viedtālrunī un National Geographic online planšetē, jau laikus nodrošinieties ar gana ātru internetu! Ātruma ziņā nepārspēts ir Lattelecom optiskais internets.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply