TV3 interneta tiešraide

TV3 kanāls ir viens no populārākajiem un skatītākajiem kanāliem Latvijā. TV3 ir viens no vadošākajiem televīzijas kanāliem Latvijā, jo rāda ne tikai jaunākās ziņas, sporta pārraides un izklaides pārraides, bet arī Latvijas iemīļotāko seriālu „UgunsGrēks”. 2011.gadā TV3 ieguva „Mīlētākās televīzijas” titulu. Jau septīto reizi vēsturē tika noskaidrots Latvijas mīlētāko zīmolu TOP 50 un TV3 iekļuvis šī topa devītajā vietā, kļūstot par mīlētākos televīzijas kanālu Latvijā. Zīmolu pētījumu veica žurnāls „Kapitāls” sadarbībā ar pētījumu centru „TNS Latvia”, aptaujājot vairāk nekā 1000 Latvijas iedzīvotājus Rīgā un visā Latvijā.

TV3 piedāvā dažādu pārraižu un sporta notikumu tiešraides ne tikai Latvijas televīzijā, bet arī savā majās lapā. Jebkurš lietotājs var apskatīt piedāvāto pārraižu sarakstu un izvēlēties sev piemēroto tiešraidi, kuru vēlās apskatīties.

Diemžēl, dažiem lietotājiem nav iespējas apskatīt visas tiešraides tieši to raidīšanas brīžos, tāpēc tiešraides tiek ierakstītas, lai lietotāji varētu pēc tām to apskatīties TV arhīvā.

TV3 interneta tiešraidē piedāvā skatīties dažādus seriālus un raidījumus, kā piemēram, ziņas, Bez Tabu, UgunsGrēks u.c. raidījumus. TV3 interneta tiešraide pieejama tikai raidījuma laikā, kas nozīmē, ka TV3 online TV nav pieejams cauru diennakti. TV3 interneta tiešraide ir bez maksas, kā arī augstā skaņas un attēla kvalitātē.

LINC – interneta TV portāls piedāva skatīties TV3 online 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. TV3 tiešraide ir pieejama bez maksas un ar augstu kvalitāti.

LINC interneta TV pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem. TV3, citi Latvijas un ārzemju televīzijas kanāli ir pieejami Lattelecom klientiem bez maksas, ar lielu ātrumu un stabilitāti. Lai skatītos online TV nepieciešams interneta ātrums vismaz 1 – 2 MBit/s.

Lattelecom uzņēmums piedāvā Interneta TV, kurā var skatīties Latvijas televīzijas kanālus visus diennakti. Nepieciešams reģistrēties Lattelecom mājas lapā, ielogoties un tad skatīties visu, ko vien vēlās. Nav vajadzīgas nekādas speciālās programmas, instalācijas vai papildus aprīkojums. Lattelecom piedāvā gan Latvijas televīzijas kanālu tiešraides, gan arī raidījumu TV arhīvu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply