Tintes printeri

Praktisks cilvēks, kurš domā par datortehnikas iegādi, parasti neizmist, ka vajadzīgs ir ne tikai dators, bet arī printeris. Ir skaidrs, ka printeris ir ne tikai praktisks pirkums, bet arī tāds, kas var kļūt arī par lielisku dizaina elementu.

Visizdevīgākā iepirkšanās būs interneta veikalā 220.lv (www.220.lv), kur atrodami dažāda tipa printeri – daudzfunkciju lāzerprinteri un tintes printeri. Šobrīd ļoti aktuāli ir kļuvuši tintes printeri, jo tiem ir zemas izmaksas un laba kvalitāte. Izpārdošanā ir pieejams CANON PIXMA MX435 printeris ar klasisku melnu dizainu.

CANON PIXMA MX435

Printeris piemērots darbam ar dokumentiem un fotoattēliem. Tam ir integrēta arī funkcija skenēšanai un saglabāšanai kompakta PDF faila veidā, kas būs lieliski piemērota arhivēšanai. Šis printeris nodrošina ar ātru drukas ātrumu – 9,7 attēli/min melnbaltā režīmā vai 5,5 attēli/min krāsu režīmā. Savukārt 10 x 15 cm bezapmaļu fotoattēls tiks izdrukāts aptuveni 46 sekundēs. Tajā pašā laikā A4 lapas kopēšanai būs vajadzīga tikai 21 sekunde. Funkcija Quick Start garantē ātru darba sākšanu, kas būs gatava darbam pēc pāris sekundēm no ieslēgšanas brīža. Canon FINE tintes tehnoloģija garantē augstu kvalitāti. Tā nodrošina ar vismaz 2 pl tintes pilieniem un drukas izšķirtspēju līdz 4800 x 1200 dpi. Rezultātā printējamie dokumenti būs brīnišķīgās krāsās un ar izteiksmīgu tekstu.

EPSON XP-102

Interneta veikalā 220.lv (www.220.lv) ir arī citi brīnišķīgi piedāvājumi par pieņemamām cenām. Piemēram, ar EPSON XP-102 varat izdrukāt jebko un jebkurā laikā. Būtiski, ka tas ir pietiekoši kompakts, tāpēc Jūsu mājvietā tas neaizņems daudz vietas. Šis printeris ir ideāla izvēle visiem ģimenes locekļiem – vecākiem, skolēniem un studentiem. Tas ir mazo universālo ierīču sērijas modelis, kas iekļauts Epson mazāko mājai paredzēto daudzfunkciju tintes printeru piedāvājumā. Epson jaunā Claria Home Ink tinte nodrošina ekonomisku drukāšanu. Darba rezultātā taps skaidri teksti dažādiem dokumentiem, glancēti fotoattēli, kas nereti ir līdzvērtīgi fotodarbnīcās novērojamai kvalitātei.

Ar citiem lieliskiem tintes printeru piedāvājumiem Jūs varat iepazīties ielūkojoties interneta veikala 220.lv mājas lapā www.220.lv. Ar praktisku un jaudīgu printeri Jūsu darbs kļūs par atpūtu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply