Telšu īre pie Akurāts jebkuram gadījumam

Aprīkojuma īres uzņēmuma Akurāts piedāvātie pakalpojumi noderēs ikvienam pasākumam, jo ir pieejamas dažādu formu un izmēru teltis – sākot no pāris kvadrātmetru lielām līdz tādām, kur pietiks vietas koncertu un festivālu apmeklētājiem. Telšu īre ir pakalpojums, kas palīdz nodrošināt pasākuma izdošanos arī sliktos laika apstākļos un ir piemērots risinājums gadījumos, kad nav iespējams atrast piemērotas telpas pasākumam.

Telšu īre ir viens no pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Akurāts piedāvātajiem pasākumiem, kas lieliski noderēs ikviena pasākuma organizatoram. Telts pasargās pasākuma dalībniekus, viesus un apmeklētājus no lietus, kā arī noderēs gadījumiem, kad izvēlētajā vietā nav iespējams atrast pietiekami lielas telpas pasākumam, piemēram, kāzām vai uzņēmuma sporta spēlēm.

Akurāts telšu īre:

  • Pieejama visā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā;
  • Sniedz iespēju izvēlēties starp vairāk nekā 10 telšu veidiem;
  • Papildus pieejama arī telšu montāža un piegāde.

Uzņēmums Akurāts darbojas visā Latvijas teritorijā, nodrošinot to, ka teltis ir pieejamas gan pilsētā, gan laukos, gan Latvijas rietumos, gan austrumu reģionos. Tāpat Akurāts  pakalpojumi ir pieejami arī Lietuvā un Igaunijā, nodrošinot, ka labākais pasākumu aprīkojuma nomas serviss Baltijā ir pieejams ikvienam.

Telsu ire 10x15

Būtiski, ka telšu īre ir piemērota ikvienam pasākumam, piemēram, gadatirgum, viesībām, banketam, sporta spēlēm, pilsētas svētkiem, koncertam, festivālam vai kāzām. Tātad Akurāts piedāvā vairāk nekā 10 dažādu izmēru un formu teltis, piemērotu risinājumu atradīs ikviens pasākuma organizators. Mazākās telts izmērs ir deviņi kvadrātmetri, bet lielākā Akurāts piedāvātā telts ir 20 metrus plata un 75 metrus gara, turklāt ir pieejamas gan taisnstūrveida teltis, gan zvaigznes formas teltis.

Telsu ire 20x75

Lai pasākuma organizēšanu padarītu ērtāku un vienkāršāku, Akurāts piedāvā ne tikai telšu īri, bet arī to piegādi un montāžu pirms un pēc pasākuma. Jums atliek tikai sazināties ar uzņēmumu vismaz divus mēnešus pirms plānotā pasākuma un vienoties par pasākuma norises vietu, laiku, kā arī ilgumu. Plašāka informācija par Akurāts piedāvātajiem telšu nomas pakalpojumiem un telšu izmēriem ir pieejama interneta vietnē akurats.lv sadaļā Teltis.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Telšu īre pie Akurāts jebkuram gadījumam”

  1. […] Aprīkojuma īres uzņēmuma Akurāts piedāvātie pakalpojumi noderēs ikvienam pasākumam, jo ir pieejamas dažādu formu un izmēru teltis – sākot no pāris kvadrātmetru lielām līdz tādām, kur pietiks vietas koncertu un festivālu apmeklētājiem. Telšu īre ir pakalpojums, kas…Visu rakstu lasiet šeit : Telšu īre pie Akurāts jebkuram gadījumam […]

Leave a Reply