Stabils, plats un ērts – Krēsls Basic

kresls basicKam ir saprotams skaistu dizaina lietu aicinājums, tas nebrīnīsies par otra došanos meklēt dizaina pērles pat uz citu kontinentu. Tomēr dažkārt ir vērts pabūt simtiem un pat tūkstošiem kilometru prom, lai apjaustu, ka tas, pēc kā ilgojaties, patiesībā visu laiku ir bijis Jums līdzās. Nu, piemēram, lai pamanītu, ka skaistākie un kvalitatīvākie galdi un krēsli top tepat Rīgas meistardarbnīcā „Maffam Freeform”.

Maffam Freeform” vārds ir guvis slavu ar ekskluzīvu interesanta dizaina mēbeļu izgatavošanu, kas turklāt ir radītas no mēbeļu jaunradē līdz šim neizmantota materiāla – vulkāniskās bazalta šķiedras. Šo, nu jau arī pasaulē atzīto, ekskluzīvo mēbeļu dizaineris Raimonds Cīrulis labprāt dalās ar savu veiksmes stāstu un iedvesmo arī citus.

Starp citu, Raimonds ir parūpējies par to, lai vieta, kur piesēst atrastos arī tālus ceļus gājušiem mēbeļu meklētājam. Stabils, plats un ērts – Krēsls Basic ir lielisks nogurušu kāju un dvēseles veldzētājs. Krēslā Basic labi jutīsies gan smalkas miesas būves, gan omulīgāks ceļinieks. Uz tā droši var sēdināt arī kunga prātā esošu viesi, jo krēsla konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti.
Otra puse no stabilā, platā un ērtā – Krēsla Basic šarma ir apslēpta tā izskatā. Šajā ekskluzīvajā krēslā lieliski sadzīvo vienkāršība ar šiku. Tāpēc krēsls ir atzīts viesis gan neformālā dārza pasākumā, gan izsmalcinātās viesībās. Savu lomu krēsla izskatā spēlē „Maffam Freeform” ekskluzīvo mēbeļu atpazīšanas zīme – bazalta šķiedras „matu” vijums. Ikviena izstrādājuma raksts tiek veidots, ar rokām ieklājot bazalta šķiedras pavedienus formā, tāpēc „zīmējums” katru reizi iznāk mazliet citāds.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply