SIA Ground Water piedāvā spices ierīkošanu

SIA Ground Water ir ūdensapgādes uzņēmums, kura pakalpojumos ietilpst spices ierīkošana visas Latvijas teritorijā un reģionos. Uzņēmuma misija ir nodrošināt katra klienta individuālo vēlmju izpildi pēc iespējas īsākā laika termiņā un labākajā kvalitātē. To ļauj paveikt uzņēmuma rīcībā esošais modernais tehniskais aprīkojums un, protams, meistari, kas ir profesionāļi ar atbilstošajām zināšanām šajā jomā.

Spices urbums – urbums ar sieta filtru

 Spices sastāv no caurules ar konusveida uzgali, un tās apakšējais posms ir caurumots un pārklāts ar sietu, tāpēc Ground Water un citi licencēti ūdensapgādes uzņēmumi to piedāvā kā spices urbumu – urbumu ar sieta filtru. Lai piekļūtu ūdenim, šo spici iegremdē līdz 20 – 25 metru dziļumam.

 Ground Water veic dziļurbumus un izmanto tikai kvalitatīvus materiālus, piedāvājot melnā metāla caurules, PVC caurules un nerūsējošā tērauda caurules, kā arī sūkņus. Savukārt tehnika tiek izīrēta un dažādai materiāli un sistēmas tiek piegādāti no sadarbības partneriem Cramo, Onninen Grupa, Izoterms un Akvedukts.

Spices urbumu ierīkošana

 Ja spici nevar ievietot jau sagatavotā caurumā vienkārši to iesitot, tad tiek veikta urbšana, kam izmanto speciālu aparatūru. Katram iegremdētajam spices posmam pieskrūvē nākamo posmu, līdz tiek sasniegts ūdens līmenis. Ja smilšu dēļ spice aizsērē, tad to var iztīrīt, laižot tajā zem spiediena ūdeni. Savukārt ūdens tiek piegādāts pateicoties sūknim.

 Spice spēj nodrošināt tikai ar nelielu ūdens daudzumu, piem., siltumnīcai, dārzam, zālājam. Bet ja ir liela mājsaimniecība un klāt vēl ir citi saimniecības objekti, tad iespējams, ka spice nespēs nodrošināt ar nepieciešamo ūdens daudzumu. Tādos gadījumos vislabāk domāt par artēzisko dziļurbumu, kas nodrošina pieeju pietiekamam ūdens daudzumam, turklāt ūdens ir tīrs, kvalitatīvs un lietojams uzturā. Uzņēmums Ground Water piedāvā gan spices, gan artēzisko aku dziļurbumus. Lasiet vairāk šeit.

 Spices ierīkošanas izmaksas atkarīgas no tā, cik dziļš ir šis urbums. Urbuma dziļums savukārt atkarīgs no konkrētās vietas – cik dziļi ir ūdeni saturošie slāņi, kā arī paša klienta vēlmes. Ground Water veic klienta objekta apsekošanu un iesaka optimālāko variantu, lai tas būtu izdevīgs gan no saimnieciskā, gan finansiālā viedokļa.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply