Seko KHL jaunumiem katru dienu!

Esi hokeja līdzjutējs vai vienkārši vēlies sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)? Protams, vislabākais veids, kā to izdarīt, ir skatīties KHL spēles, tomēr tas ne visiem ir iespējams, laika trūkuma dēļ. Reizēm ir grūti izsekot pat vienai komandai, kur nu vēl visai līgai un tajā notiekošajām aktualitātēm.

Viens no labākajiem veidiem, kā sekot līdzi notikumiem līgā, ir KHL tabula, kurā ir pieejami spēļu rezultāti un komandu iegūtās vietas. Atkarībā no tā, vai Jūs interesē visu spēļu rezultāti vai tikai ar vienu konkrētu komandu saistītās aktualitātes, KHL tabula ir pieejama gan līgas oficiālajā mājas lapā, gan attiecīgā kluba interneta vietnē.

Ja vēlies sekot līdzi notikumiem un rezultātiem KHL, ļoti noderīga ir līgas mājas lapa khl.ru. Tajā ir pieejami visu spēļu rezultāti, kā arī informācija par tuvākajām spēlēm un katras komandas vietu līgā. Tur pieejama arī statistika, līgas jaunumi un cita interesējoša informācija.

Jārēķinās gan, ka šajā mājas lapā pilnīgi visa informācija ir krievu valodā, kas var sagādāt problēmas tiem, kas šo valodu nepārvalda. Tāpat šajā interneta vietnē nav pieejama jaunākā informācija, kas saistīta ar katru no līgas klubiem, piemēram, kādi spēlētāji jaunajā sezonā spēlēs katrā no klubiem, kas būs treneri un cita svarīga informācija.

Parasti šī informācija ir pieejama klubu mājas lapās. Jārēķinās gan, ka kluba aktualitātes Latviešu valodā būs pieejamas tikai Rīgas Dinamo mājas lapās. Lai iegūtu informāciju par citiem klubiem var būt nepieciešams krievu vai angļu valodas zināšanas, atkarībā no kluba. Tāpat jārēķinās, ka ne visa informācijas, kas ievietota klubu mājas lapās oriģinālvalodā, tiks pārtulkota Jums saprotamā svešvalodā.

Ja esat palaidis garām spēli, Jūs interesē KHL tabula, Rīgas Dinamo sniegums vai arī citas ar KHL saistītas aktualitātes, jaunāko informāciju Jūs varat iegūt portālā focus.lv. Tur ir pieejama informācija ne tikai par vienu klubu vai spēļu rezultātiem, bet vispusīgas un plašas ziņas gan par spēlētājiem, gan klubiem, gan pašu līgu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply