Profesionāls būvmateriālu interneta veikals

Būvmateriālu interneta veikals

Būvmateriālu interneta veikals

Kad nolēmām palaist savu interneta veikalu būvmateriālu tirdzniecībai, veicām esošo interneta veikalu piedāvājumu analīzi un secinājām, ka mums grūti atrast būvmateriālu e-veikalu, kam reizē būtu plašs celtniecības preču piedāvājums, ievērojami noliktavas krājumi un arī mūsdienīga tīmekļa lapa.
Tā izskatās, ka veiksmīgākie būvmateriālu interneta veikali panākumus gūst par spīti pieaugošajai konkurencei, pateicoties savām web lapām. Kad ķērāmies pie sava interneta veikala izveides, nolēmām, ka mūsu mērķis būs kļūt par tādu interneta būvmateriālu veikalu, kas spēj ne tikai nodrošināt savlaicīgu celtniecības preču piegādi no savas būvmateriālu vairumtirdzniecības noliktavas, bet ir arī  ērts, saprotams un viegli lietojams e-veikals gan profesionāliem būvniecības speciālistiem, gan celtniekiem, gan arī mājsaimniecēm.

Šobrīd mūsu būvmateriālu interneta veikals piedāvā plašu būvmateriālu sortimentu par godīgām cenām. Piedāvāto celtniecības preču katalogā Jūsu ērtībai piedāvājam preču un materiālu cenu kalkulatorus, kas palīdz ātrāk aprēķināt nepieciešamo preču vai materiālu daudzumu.

Klientiem palīdz arī mūsu pārdošanas pārstāvju un būvniecības speciālistu komanda, kurai ir vairāk kā 10 gadu pieredze būvmateriālu tirdzniecībā, celtniecības vadībā un konsultēšanā. Katram klientam neatkarīgi no viņa darbības specifikas un lieluma tiek piesaistīts atsevišķs pārdošanas konsultants, kura uzdevumos ietilpst individuālā pasūtījuma noformēšana, cenu piedāvājumu izveidošana un konsultēšana piemeklējot atbilstošāko risinājumu. Kad klients ir veicis būvmateriālu pasūtījumu mūsu šoferīši klientam ērtākajā laikā un vietā piegādā izvēlētās būvniecības preces. Mums ir nevainojams preču, būvmateriālu piegādes serviss un arī vairāku gadu pieredze būvmateriālu piegādē arī ārvalstīs.

Aicinām apmeklēt www.prof.lv tiem kas būvē!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , ,

One Response to “Profesionāls būvmateriālu interneta veikals”

  1. […] Kad nolēmām palaist savu interneta veikalu būvmateriālu tirdzniecībai, veicām esošo interneta veikalu piedāvājumu analīzi un secinājām, ka mums grūti atrast būvmateriālu e-veikalu, kam reizē būtu plašs…Visu rakstu lasiet šeit : Profesionāls būvmateriālu interneta veikals […]

Leave a Reply