Dažāda veida akmens un metāla sētas!

plastmasas zogi tvora.lvJa gribi norobežot savu privātmāju un tai apkārtējo teritoriju, norobežo to ar labas kvalitātes sētu. Pēc individuāla pasūtījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums uzstādīs gan koka, gan akmens žogus vajadzīgajā lielumā un apmērā.

Vispopulārākais materiāls žogu izgatavošanā ir dabīgs koks. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar akmens žogiem – viegli-, un lieliski piestāv dažāda stila privātmājai. Koka žogus var konstruēt vertikālā un horizontālā novietojumā., atkarībā no klienta vajadzībām. Koka žoga koksnes dēļi ir vairākos slāņos apstrādāti ar īpaši koksnei paredzētiem pārklājumiem , kas nodrošinās tā ilgu kalpošanas laiku, nodrošinās augstu nolietošanās izturību un spēju noturēt jaunas sētas izskatu ilgtermiņā, neskatoties uz negatīvo laikapstākļu iedarbību.

Ja privātā teritorija ir maza, var nolemt par masīvāku žoga risinājumu, kā piemēram akmens sētu (Gabioni). Akmens žoga veidojumi var būt kā dekoratīvs objekts mājas pagalmā vai efektīgs risinājums atbalsta sienai. Realizējot domu par akmens žogu, var izlemt – ar akmeņiem pildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens konstrukcijas var samontēt vajadzīgajā lielumā gan žogam, gan arī dārzam un piemājas teritorijas dekorēšanai u.c.

Žogu būvniecība no Aluzinic plātnēm

Moduļu un bloku sētām ir vairākas priekšrocības: izturība, ilgtermiņa kalpošanas periods, skaists vizuālais izskats un liela krāsu izvēle. Sētas uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus , kas tos pasargā no korozijas. Izvēloties bloku sistēmas žogu, pasūtītājs var izvēlēties abpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu pildījumu ar precīzi noteiktu atstarpēm tām . Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un lielu kalpošanas ilgumu. Visvairāk izplatītākie ir divu veidu celtniecības bloki: TO un SU bloki..

  • TO bloku sistēmas sētas ir vizuāli efektīva detaļa dažādu būvju un ēku fasāžu būvniecībā. Dabīgais akmens šķēlums ļauj īstenot estētiskumu katrā celtniecības.
  • SU bloku sistēmas žogi ir saliekami un salīmējami bez celtniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

 

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply