Papīra dvieļu turētājs – labākais risinājums tavam birojam

Papīra dvieļu turētājs ir viens no Berendsen produktiem, kas palīdzēs nodrošināt augstus higiēnas standartus biroja tualetē vai jebkurā citā vietā, kur ir iespējams nomazgāt rokas. Tās ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties, lai biroja darbiniekiem un apmeklētājiem vienmēr būtu iespēja noslaucīt rokas. To ir gan ērti un vienkārši lietot, gan papildināt. Tāpat tas lieliski iederēsies ikvienā interjerā, jo ir pieejams dažādos klasiskos un modernos toņos.

papīra dvieļu turētājs

Berendsen papīra dvieļu turētājs Latvijā ir pieejams pie uzņēmuma Emblēmu paklāju serviss, kas piedāvā pilnu higiēnas preču klāstu un servisu ikvienam birojam. Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi ir lieliska iespēja ērtā un vienkāršā veidā parūpēties par uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju labsajūtu – tie nodrošinās, lai uzņēmuma telpa vienmēr ir tīra un patīkama.


Emblēmu paklāju serviss piedāvātais papīra dvieļu turētājam piemīt gaumīgs dizains un tajā ir iespējams ievietot 380 Z tipa papīra salvetes. Tā kā turētājos iespējams ievietot ļoti daudz salvešu, to nepieciešams uzpildīt salīdzinoši reti. Papīru dvieļu turētāja uzpildīšanas biežums gan ir atkarīgs no tualetes apmeklētāju skaita, tāpēc vietās ar lielu cilvēku plūsmu, lielveikalos, kafejnīcās, klubos un citur, tos ir nepieciešams uzpildīt daudz biežāk nekā, piemēram, nelielā birojā.

Būtiski, ka turētājā ievietojamām salvetēm ir ļoti augsta uzsūktspēja, tāpēc to ir nepieciešams reti papildināt. Vienam tualetes apmeklētājam, roku noslaucīšanai nav nepieciešams ļoti liels salvešu skaits. Tā kā salvešu turētāju nav nepieciešams papildināt ļoti bieži, ir iespējams ietaupīt, turklāt roku slaucīšana papīra dvieļos nesausina rokas, kā to dara elektriskie roku žāvētāji.

Emblēmu paklāju serviss piedāvātie Berendsen papīra dvieļu turētājiem piemīt ļoti gaumīgs un vienkāršs dizains, kas iederēsies ikvienā interjerā, turklāt turētāju ir ļoti ērti un vienkārši papildināt. Jāiebilst, ka paīra dvieļu turētāji ir pieejami dažādos toņos – gan klasiskajā baltajā un tērauda krāsā, gan vairākos modernos toņos, piemēram, aveņu sarkanā, olīvu zaļā, melnā, akmens pelēkā, oranžā un citos patīkamos toņos.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply