Optiskais internets Ogrē

optiskais internets ogrēJa Tu dzīvo Ogrē un vēlies stabilu, ātru un mūsdienīgu interneta pieslēgumu, tad jāizvēlas optiskais internets, kas būs pa prātam pat visprasīgākajiem interneta lietotājiem.

Jūs noteikti vēlaties zināt, kādas priekšrocības sniedz optiskais internets? Pirmkārt, tas ir ātrums kāds nav pieejams nevienam citam pieslēguma veidam. Optiskais internets numur viens ir Lattlelecom pieslēgums. Tas pieejams dažādās cenas amplitūdās, kā arī ar dažādiem pieslēguma veidiem. Optiskais internets Ogrē ir pieejams ar ātrumu 50 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200 Mbit/s vai pat ar ātrumu 500 Mbit/s. Tas nozīmē, ka ņemot vērā katra ģimenes locekļa vēlmes var piemeklēt atbilstošāko interneta pieslēgumu. Ja Jūsu prioritāte ir online filmu skatīšanas vai lejupielāde, tad jāizvēlas pēc iespējas ātrāks pieslēguma veids. Bet, ja Jūsu darbības internetā ir saistītas ar ziņu lasīšanu, e-pasta pārskatīšanu un tamlīdzīgiem pakalpojumiem, tad pilnīgi pietiks arī ar Ekonomisko interneta pieslēgumu. Pirms lēmuma pieņemšanas ir jāpievērš uzmanība šādiem jautājumiem: kādiem mērķiem būs paredzēts internets, cik bieži tas tiks lietots, vai tam vienlaicīgi varēs pieslēgt vairākus datorus un cik tas maksās?

Jau tagad teritoriālā aptverošā pilsētas daļā ir pieejams optiskais internets, taču dažās vietās tas vēl nav pieejams, tāpēc pirms interneta ierīkošanas ir jāpārliecinās vai Jūsu mājsaimniecībā šis pakalpojums ir pieejams.(Izdari to, spiežot ŠEIT!)

Jāsaka, ka daudzi ogrēnieši jau zina, kā ietaupīt naudu arī tad, ja runa iet par modernajām tehnoloģijām. Viņi izvēlas Lattelecom mājas komplektu, kurā ietilpst internets, dažādi televīzijas kanāli un tālruņa pieslēgums. Mājas komplekts 1 – optika ar TV būs pieejams par 19,82 Ls mēnesī, Jums būs pieejams pilns komplekts mājsaimniecībā nepieciešamāko pakalpojumu – interaktīvā TV, internets ar lejupielādes un augšupielādes ātrumu līdz 50 Mbit/s, kā arī bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā un zvani uz citiem tīkliem par draudzīgiem tarifiem. Bet, ja vēlaties brīvi justies arī ārpus mājas, tad nevajag aizmirst par iespējām, ko sniedz publiskais WI-FI. Komplektā Mājas komplekts 3 – optika ar TV bezvadu internets būs pieejams bez papildus maksas. Šajā gadījumā Jums būs jārēķinās ar izmaksām 24,78 lati mēnesī. Jebkurā no interneta pieslēguma veidiem ir iespējams pieslēgt vismaz divus datorus. Tātad Jums vairs nebūs jādala viens dators, vairāki ģimenes locekļi vienlaicīgi varēs izmantot internetu savām vajadzībām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply