Optiskais internets centrā

Optiskais internets ir ātrākais un modernākais Latvijā pieejamais interneta veids. Tas ir arī viens no ātrākajiem interneta veidiem visā pasaulē. Optisko internetu piedāvā Lattelecom. Optiskais internets centrā, tāpat kā citur Rīgā un Latvijā pagaidām vēl nav pieejams visiem. Atsevišķās vietās optiskais internets centrā praktiski vispār nav pieejams, bet uz dažām ielām to var lietot gandrīz ikvienā mājā. Pašlaik notiek intensīva optiskā interneta centrā tīkla paplašināšana.

Optiskais internets Centrā pieejams uz Brīvības, Krišjāņa Valdemāra, Ģertrūdes, Lāčplēša un citām ielām. Tas praktiski nav pieejams Vecrīgas iedzīvotājiem, jo šajā pilsētas daļā optiskais internets ir ievilts tikai trīs vietās – uz Smilšu un Vaļņu ielām un Jāņa sētā. Ar precīzām adresēm, kur pašlaik ir ieviests optiskais internets centrā un kur to vēl tikai plāno izbūvēs, var iepazīties interneta vietnē optika.lattelecom.lv. Turpat iespējams arī nobalsot par vietām, kur optisko internetu nepieciešams ievilkt, tādā veidā paātrinot tā ierīkošanu.

Optiskais internets ir interneta veids, ko pārraida pa optiskās šķiedras kabeli ar gaismas staru jeb lāzera palīdzību. Pielietotā tehnoloģija ļauj sasniegt interneta ātrumu līdz pat 500 megabitiem sekundē, kas ir ne tikai ātrākais internets Latvijā, bet arī viens no ātrākajiem visā pasaulē. Tāpat optiskā kabeļa izmantošana ļauj izvairīties no zudumu rašanās. Optiskā interneta ātrumu neietekmē ārējie faktori, kā arī interneta tīkla noslogojums, ļaujot nodrošināt stabilu un ātru interneta savienojumu visu laiku.

Optiskais internets centrā maksā sākot no apmēram 10 latiem mēnesī un Lattelecom piedāvā vairākus optiskā interneta centrā tarifu plānus:

Internets optika – 1 Cena Ls 9,98, maksimālais ātrums līdz 20 megabitiem sekundē;

Internets optika – 3 Cena Ls 14,98, maksimālais ātrums līdz 100 megabitiem sekundē;

Internets optika – 4 Cena Ls 19,98, maksimālais ātrums līdz 200 megabitiem sekundē.

Maksimālais interneta ātrums pieejams tikai Lattelecom VIP klienta komplekta lietotājiem. Arī citi optiskā internea pieslēgumi pieejami ne tikai atsevišķi, bet arī komplektā ar televīziju un mājas tālruni. Pakalpojumu komplekta lietošana ir lētāka un vienkāršāka nekā atsevišķa dažādu pakalpojumu abonēšana.

optiskais internets

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply