Nojumes īre – lai pasākums brīvā dabā būtu izdevies!

Ja vēlaties, lai jūsu plānotais pasākums brīvā dabā noritētu bez aizķeršanās, neaizmirstiet padomāt arī par to, kas notiks gadījumā, ja tā norises laikā līs. Viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināties pret to, ka pasākumu varētu izjaukt lietus, pasākuma aprīkojuma nomas un servisa uzņēmuma Akurāts piedāvātā nojumes īre. Šis pakalpojums pasargās pasākuma apmeklētājus no lietus un ļaus tiem justies ērti, sausi un komfortabli arī sliktos laika apstākļos.

Uzņēmuma Akurāts piedāvātā nojumes īre ir lieliski piemērota praktiski jebkura veida pasākumam – koncertam, festivālam, dārza svētkiem, sporta spēlēm, kāzām, pilsētas svētkiem un citiem. Tā kā Akurāts piedāvā vairāk nekā 10 dažādu formu un izmēru teltis, ikvienam ir iespējams atrast piemērotāko un izdevīgāko risinājumus.

Nojumes īre pie Akurāts:

  • pasākums būs izdevies arī lietus laikā;
  • pieejama visā Latvijā;
  • vienkārši un ērti.

Nojumes īre

Ar nojumes īres palīdzību, jūs varēsiet būt droši, ka lietus neizjauks pasākuma norisi, jo pasākuma apmeklētājiem būs iespējams patverties sausumā. Tajā pat laikā, pasākuma apmeklētāji varēs izbaudīt brīvdabas pasākuma burvību, ja laika apstākļi būs labvēlīgi un nojume nekādas problēmas neradīs. Tāpat nojume var izrādīties neaizstājama, ja lietus ir īslaicīgs, jo citādāk, sākoties lietum, daļa pasākuma apmeklētāju dotos mājup. Pateicoties nojumei tā nenotiks.

Nojumes jebkurā vietā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā

Nojumi iespējams īrēt jebkurā vietā Latvijā, kur vien to var piegādāt.  Tas nozīmē, ka lielākus pasākumus, kas paredzēti plašam apmeklētāju lokam var sarīkot arī mazpilsētās un pat lauku ciematos. Akurāts darbojas visā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Īrēt nojumi pie Akurāts ir vienkārši un ērti, jo uzņēmuma speciālisti ne tikai sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, bet arī piedāvā iespēju nojumi piegādāt un veikt tās montāžu gan pirms, gan pēc pasākuma. Būtiski ir sazināties ar Akurāts  un pasūtīt nojumi vismaz divus mēnešus pirms pasākuma norises, jo tad pastāv vislielākā iespēja, ka tieši jums nepieciešamā nojume būs pieejama vēlamajā laikā. Sazinoties ar uzņēmumu pēdējā brīdī, var gadīties, ka nepieciešamais pasākuma aprīkojums vairs nav pieejams.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Nojumes īre – lai pasākums brīvā dabā būtu izdevies!”

  1. […] Ja vēlaties, lai jūsu plānotais pasākums brīvā dabā noritētu bez aizķeršanās, neaizmirstiet padomāt arī par to, kas notiks gadījumā, ja tā norises laikā līs. Viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināties pret to, ka pasākumu varētu izjaukt lietus, pasākuma aprīkojuma…Visu rakstu lasiet šeit : Nojumes īre – lai pasākums brīvā dabā būtu izdevies! […]

Leave a Reply