New Balance apavi internetā – nevainojama kvalitāte par naudasmakam draudzīgu cenu

new balance“New Balance” uzņēmums, kurš ražo brīvā laika un sporta apavus, kas bija neatņemama Apple dibinātāja Stīva Džobsa stila sastāvdaļa, veiksmīgi darbojas vairāk nekā simts gadus, bet “New Balance” apavi ir  sinonīms kvalitātei un komfortam.

Šo apavu noslēpums ir to unikālais dizains. Uzņēmuma dibinātājs Viljams Railijs ievēroja, ka putni, kuri stāv uz trīs kājas pirkstiem, lieliski saglabā līdzsvaru un ilgstoši nepagurst. Pēc ilgstošiem izmēģinājumiem, 1906. gadā parādījās pirmie New Balance apavi ar trīs atbalsta punktiem. Tas nozīmē, ka,valkājot šos apavus, pēdai ir mazāka amortizācija, tāpēc kāja tik ātri nenogurst, nesāp locītavas un mugurkauls. Tāpēc, ja domājat, ka ir pienācis laiks atvadīties no vecajiem sporta apaviem, ir vērts padomāt par “New Balance” apavu iegādi. Tiesa gan, dažus cilvēkus nedaudz biedē šo apavu cena, jo jāatzīst, ka ne visi vēlas vai var par sporta apaviem maksāt 70–80 eiro. No otras puses, nav situācijas bez izejas.

“New Balance” apavi internetā – ekonomiska un ērta izvēle. Sāksim ar to, ka interneta veikalos šie apavi maksā lētāk. Tirgus pētījumā ir aprēķināts, ka, pērkot produktus virtuālajā telpā, var ietaupīt 15–30% no produkta cenas. Tas ir tāpēc, ka interneta veikala uzturēšanas izmaksas ir zemākas. Tātad pārdevējs var piedāvāt pievilcīgākas cenas pircējam, turklāt  necieš pirkumu kvalitāte. Un jāatceras, ka virtuālajā telpā var atrast patiešām plašu “New Balance” apavu sortimentu no iepriekšējo gadu kolekcijām, kas nozīmē, ka var ietaupīt daudz vairāk, jo visi lieliski zina, ka pagājušā gada vai senākas “topa preces” ir lētākas.

Protams, dažus pircējus biedē tas, ka iegādātie apavi var nederēt, tāpēc, lai izvairītos no pārpratumiem, vispirms vēlamā modeļa apavus pamēriet parastajā veikalā, bet pērciet interneta veikalā. No otras puses, visi uzticamie un savus klientus cienošie veikali piedāvā pietiekami elastīgus pirkumu atpakaļ atdošanas nosacījumus,tāpēc pircējs ne ar ko neriskē.

“New Balance” apavi internetā – lieliska izvēle visiem, kas vēlas kvalitatīvus, stilīgus un uzticamus sporta apavus par naudasmakam draudzīgu cenu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Saistītās tēmas : ,

Leave a Reply