Neaizmirstama dāvana vecākiem

dāvanas vecākiem dalder.lvIespējams daudzi ir aizdomājušies un nonākuši pie secinājuma, ka visgrūtāk atrast piemērotas dāvanas ir tieši vecākiem. Bieži vien viss noved pie tā, ka Jūs iegriežaties veikalā un iegādājaties kādu sadzīves priekšmetu, bez kura tāpat varētu mierīgi iztikt un kam nav tik un tā pielietojuma, stāvot un vienkārši putot kādā plauktā. Tomēr tam tā nav jābūt, jo pastāv virkne dažādu jauku ideju, kuras var īstenot dzīvē un kuras var kalpot kā lieliska dāvana vecākiem.

1.      Dāvanu kartes

Ja pilsētā, kurā dzīvo Jūsu vecāki tikko atvēries kāds jauns restorāns, kāpēc gan neiepriecināt viņus un neuzdāvināt dāvanu karti vakariņām divatā? Dāvanu kartes nav paredzētas tikai, lai iepirktos veikalos, pastāv arī izvēles iespējas starp daudz interesantākām iespējām. Piem., viens no labākajiem dāvanu piedāvājumiem Latvijā Dalder.LV piedāvā iegādāties dažādu dāvanu karšu, tajā skaitā arī tādas, kas noteikti būs piemērotas Jūsu vecākiem.

Idejas dāvanai vecākiem – dāvanu kartes:

  • Restorānu un viesnīcu apmeklējumiem;
  • Izbraucieniem un ceļojumiem pa Latviju un ārpus tās;
  • Skaistumkopšanas centru, SPA apmeklējumam;
  • Latvijas viesu namu, dabas parku apmeklējumiem;
  • Grāmatnīcām vai preses abonementiem.

2.      Dāvanu grozi

Izvēloties dāvanu grozu Jums ir iespēja veidot to tā, lai tas būtu piemērots Jūsu vecāku gaumei un stilam. Ideāli der dāvanu grozi saistībā ar ēdienu vai dzērieniem., piem., dāvanu grozs pilns ar Jūsu vecāku iemīļotajām tējām un dažādiem našķiem, kas viņiem varētu patikt. Tik pat labi tie var būt arī augļi, papildināti ar kādiem vitamīniem, noderīga dāvana vecākiem, turklāt parāda Jūsu rūpes par viņiem.

3.      Sentimentālas lietas

Ja ar vecākiem vienmēr esat labi sapraties un kopā aizvadītas tik daudz patīkamu atmiņu, tad kāda neliela, bet atmiņas rosinoša dāvana varētu būt tieši laikā. Pašu gatavotas dāvanas, fotogrāfiju rāmis ar bērnības dienas atmiņām, segas, jebkas silts (vārda tiešā un pārnestā nozīmē) un mīļš.

Neatkarīgi no izvēlētās dāvanas, vienmēr jāatceras, ka vecākiem svarīgākais ir laiks, ko pavada ar Jums kopā. Tāpēc varbūt pievērsiet dāvanai mazāku uzmanību, savukārt lielāku vērību pievērsiet tieši kopīgai atpūtai.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply