Maffamfree bazalta šķiedras mēbeles

maffamfree dizaina mebelesMaffamFreeform mēbeļu dizainera Raimonda Cīruļa nodarbošanās jau vairāk kā 20 gadu ir ekoloģisku mēbeļu ražošana. Piedaloties starptautiskās izstādēs, interesējoties par ražošanas procesu attīstību un jaunu materiālu izstrādi, Raimonds ir smēlies pieredzi. Un rezultāts ir acīm redzams – ekskluzīvi galdi, krēsli un pudeļu statīvi, kurus atzinīgi novērtējuši gan profesionāli dizaina pazinēji, gan vienkārši skaistu lietu mīlētāji.

MaffamFreeform mēbeles ir pirmās no bazalta šķiedras radītās mēbeles pasaulē. Bazalts ir iezis, ko zeme ir glabājusi tūkstošiem gadu, lai kādu dienu pa vulkānu rīklēm to izmestu virszemē. Vēlāk šis ekoloģiskais materiāls tiek kausēts un stiepta šķiedra. MaffamFreeform mēbelēs bazalta šķiedra sastopama sakausējumā ar sveķiem, kas piešķir mēbelēm papildu izturību. Jāatzīst, ka bazaltam piemīt ļoti augsta sveķu uzsūkšanas spēja. Runā, ka mēbeles, kas izgatavotas no bazalta šķiedras, ir trīs reizes izturīgākas par tēraudu.

MaffamFreeform mēbelēs ir skaidri redzams interesantais „tīklojums” jeb raksts. Turklāt ikkatram izstrādājumam (pat vienādiem modeļiem), raksts ir mazliet citāds. Šķiet, gluži kā pats filmu varonis Zirnekļcilvēks būtu rādījis savas tīklu izmešanas prasmes. Taču patiesībā šo rakstu ir radījis neviens cits kā prasmīgs Rīgas darbnīcas „Maffam Freeform” meistars. Un mēbeļu „tīklojums” ir nekas cits kā bazalta šķiedras pavedieni, kuri pirms sacietēšanas ieguldīti mēbeļu formās vēlamā zīmējumā. Tomēr nestāstiet patiesību saviem mazākajiem ģimenes locekļiem! Ļaujiet viņiem, zvilnot kokā iekārtā MANU Nest krēslā, pasapņot, ka pats filmu varonis ir parūpējies par šīs ērtās kūnas tapšanu!

Visbiežāk MaffamFreeform mēbeles ir atrodamas augstas klases viesnīcās, restorānos un atpūtas namos. Tiesa gan, ne katrs tās var atļauties iegādāties, bet tas padara tās jo īpašākas. Pačukstēšu priekšā, ka Latvijā pāris vietās var izbaudīt MaffamFreeform mēbeļu ērtību. Ejam meklēt?

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply