Kur atrodami lēti, bet kvalitatīvi mobilie telefoni?

Mobilie telefoni sniedz personisko brīvību un komunikācija ir teju neiedomājama bez mobilajiem sakariem. Sazināšanās izmantojot mobilo telefonu ir progresīvākais sazināšanās veids un teju ikvienam ir savs telefons, sākot no skolēniem līdz darba cilvēkiem un pensionāriem. Tā kā lietotāji ir tik atšķirīgi, tirgū pieejami visdažādākie telefoni, tajā skaitā klasiskie telefoni vienkāršai zvanīšanai un vieni no progresīvākajam telefona veidiem mūsdienās – viedtālruņi.

Varanti telefona iegādei:

  • Mobilo operatoru „mazcenas mobilie”;
  • Elektrotehnikas veikalos;
  • Interneta veikalos;
  • Lietotu mobilo telefonu iegāde.

Tā kā mobilais telefons tomēr ir pirkums uz diezgan ilgu laiku, ikviena ieinteresēts iegādāties kvalitatīvu un funkcionālu telefonu, kas neliktu vilties pirkumā. Tiesa, pērkot lietotu telefonu tas būs lētāks, tomēr tam nebūs garantijas, kā tas būtu pērkot veikalā vai interneta veikalā.

Pērkot lietotu telefonu nekad nevari būt drošs par tā funkcionalitāti un diez vai kāds būs iepriecināts, ja telefona remonts izmaksās dārgāk par pašu, šķietami izdevīgo pirkumu. Tomēr tiem, kas meklē lētus, bet kvalitatīvus telefonus ar garantiju, ir iespēja tos atrast interneta veikalos.

Plaša telefonu izvēle un zemas cenas

Noteikti ikviens ir ievērojis, ka interneta veikalos precēm ir zemākas cenas nekā veikalos uz vietas. Tas izskaidrojams pavisam vienkārši – ja salīdzina interneta veikala un parastā veikala izmaksas var aprēķināt cik lielu uzcenojumu nepieciešams uzlikt precei, lai tā segtu pašizmaksu. Tā kā interneta veikaliem nav nepieciešama veikala telpa ar daudziem pārdevējiem un konsultantiem, tie spēj ietaupīt un tāpēc arī preces ar pārdot lētāk nekā citur.

Viens no Latvijas populārākajiem interneta veikaliem 1A.LV piedāvā vairāk kā 250 mobilo telefonu modeļus jau sākot no 12 latiem! Mobilie telefoni pieejami no tādiem ražotājiem kā Apple, BlackBerry, HTC, LG, Samsung, Motorola, Sony u.c. Tie ir gan klasiskie, gan atbīdāmie, gan atlokāmie un skārienjūtīgie telefoni ar plašu izvēli gan funkciju, gan operētājsistēmas, gan ekrāna izmēra un cenas ziņā.

Klientu ērtībām 1A.LV piedāvā dažādus pirkuma apmaksas un piegādes veidus. Savukārt kā apliecinājums telefonu un citu pirkumu kvalitātei kalpo ražotāja izsniegtā garantija.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply