Lejupielādes ātrumi, augšupielādes ātrumi, cik tas ir būtiski?

Internets ir lieta, bez kuras nav iedomājama mūsu ikdiena. Tāpēc tieši augšupielādes un lejupielādes ātrums ir viens no būtiskākajiem rādītājiem, kas jāņem vērā izvēloties interneta pieslēgumu.

Ar lejupielādes ātrumu tiek apzīmēts laikā, kādā fails tiks lejupielādēts no interneta resursiem. Turpretī augšupielādes ātrums norāda laiku kādā interneta resursos tiks augšupielādēts kāds no failiem. Kādu interneta pieslēgumu izvēlēties?

Ar iespaidīgākajiem interneta ātrumiem savus klientus apgādās Lattelecom optiskais internets, jo tā maksimālais pieslēguma ātrums ir pat 500Mbit/s. Lattelecom Optika 4 piedāvājumā optiskajam internetam lejupielādes ātrums ir līdz 200 Mbit/s. Ja rēķina sekundēs, tad lejupielādes un augšupielādes ātrums būs 30 un 20 Mbit/sek. Optika 4 (par summu 19,82 Ls) piedāvā dažādus papildus bonusus, tostarp pieeju publiskajam Wi-fi tīklam, bezmaksas ierīkošanu un citus labumus. Protams, pirms izlem savā mājā ierīkot optisko internetu, noskaidro vai Jūsu mājās ir iespējams ierīkot Internetu-optika.

Arī Lattelecom DSL interneta ātrums būs ievērojami ātrs un stabils pieslēgums. Lietotāju ērtībām nepieciešamības gadījumā DSL internetam varēs pieslēgt vairākus datorus. Pakalpojums Internets 4 būs pieejams par 17,32 latiem mēnesī un tas nodrošinās ar iespēju lejupielādēt failus ar ātrumu – 20 Mbit/s (minimālais 10 Mbit/s), savukārt augšupielāde būs iespējama ar rādītāju – 5 Mbit/s (minimālais 2 Mbit/s).

Pie citiem interneta pieslēguma veidiem var minēt Mājas komplektu, kas sniedz iespēju saņemt ne tikai kvalitatīva interneta pieslēgumu, bet nodrošina ar bezmaksas sarunām Lattelecom tīklā un draudzīgiem tarifiem zvaniem uz ārzemēm, kā arī sniedz iespēju skatīties augstas klases (pēc skaņas un attēla kvalitātes rādītājiem) digitālo televīziju.

Lattelecom norāda, ja kādu iemeslu dēļ Jums nedarbojas internets, tad vajag par to ziņot kompānijas darbiniekiem, kas pēc iespējas ātrāk mēģinās atrisināt radušos problēmu.

Jāsaka, ka salīdzinot ar citiem interneta provaideriem, Lattelecom sniedz labākos piedāvājumus. Piemēram, mobilais interneta pieslēgums nodrošinās ar salīdzinoši zemu lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Turklāt Lattelecom klientiem ir unikāla iespēja saņemt arī bezvadu (tas ir ātrgaitas internets 2000 pieslēguma punktos visā Latvijā) interneta pakalpojumus. Bezvadu internets Jums noderēs dažādās dzīves situācijās, kad būsiet ārpus mājas, bet tajā pašā laikā vēlēsieties saņemt labu un stabilu interneta pieslēgumu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply